Axe

Ár:   690 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rannie, Módosítva: 2012. január 11.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 690 Ft

Ár: 774 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

drz400

2018. október 24.

Nőként ez a kedvenc dezodorom legalább 5 éve. Ez volt eddig nekem a leghatásosabb. Szerencsére nincs tőle férfi jellegű illatom :) az egyetlen hátránya, hogy imádom a fekete ruhákat de a dezodor is kínos foltokat hagyni rajtuk. Persze csak ledörzsölöd és minden oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

LenaStonK

2018. június 25.

A férjem használja és évek óta csak ezt hajlandó, sztem már ez is elmond róla mindent. Tökéletes izzadásgátló, szuper illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

ColoredYouTube

2017. január 3.

Mindent megcsinál! Először is az illata nagyon-nagyon jó. A hatékonysága pedig eszméletlen. Teljes mértékben gátolja az izzadást, egy rossz szó nem lehet rá. Az ára is nagyon előnyös, szerintem alapdarab. A negatívuma, hogy tartalmaz alumíniumot is.. Ami pedig a hónaljon keresztül bejut a nyirokrendszerbe és rákot is okozhat ezáltal elvileg.
De ettől eltekintve az eddigi legjobb dezodor, 100%, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

De ettől eltekintve az eddigi legjobb dezodor, 100%, hogy újraveszem!

Lunalys

2015. július 30.

A szerelmem nagyon kedveli ezt az illatot, minden termék meg van neki a ,,Dark Temptation-szettből". Imádom, ha ezt a bódító illatot érzem rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

pampamacska

2015. május 28.

szerintem olyan kellemesen egyedi illatuk van. eddig nem hoztam haza olyan illatot, amit ne szeretnénk. a hatása is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Marcsus

2014. december 10.

Ezért is totál odavagyok, bár (tudom, relatív) borsos az ára. Eszméletlen fincsi csokis illata van, a páromon sokáig is tart. Egyetlen baja van vele, hogy ez is fehér foltot hagy, mint a legutóbbi Garnier. Kár érte, mert imádnivaló az illata és hatása is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Blanche

2013. július 31.

A párom és öcsém is használja. Csak pozitívat tudok róla mondani. Az illat mellett hosszan tartó izzadásgátlást biztosít és nem fogja meg a pólókat. Sőt az erős izzadásgátló hatás miatt könnyebb mosni a pólókat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

annamarialado

2013. január 27.

Akkor most jöjjön az Axe és én hideg,,meleg kapcsolatunk keresgélem még a megfelelö dezodort hatásilag és pénztárcailag,,használtam natur termékeket mert hogy ezektől a kemikáliáktól szeretném védeni magam,,kár hogy az illatuk vagy Isten tudja minek a hatására elcsábulok.Odil-től tanulva megillatoltam akkor nagyon rákattantam tetszet,,megvettem használom illata szerintem unixesz,,de még fele sincs elfogyva és már unom szegényt u nagyon lassan fogy ha elfogy biztos többet nemfogom a tollaim hullatni utána!!:):)visszatérek a naturokhoz feljavitom öket egy kis szódabikarbónával,,párcsepp illóolajal és élünk boldogan,,és boldogtalanul mikor hogyan?!: :):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 27.

Darky

2012. július 27.

Szeretem a páromon az illatát, de Ő mindig panaszkodik, hogy megfogja a felsőit...:D
...amúgy nap végén is érződik az illata az Axe-oknak...igazán kitalálhatnának nőknek is ilyen hosszú ideig áramló illatos deot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Odil

2012. július 18.

Az egyik imádott barátom illata, ma elcsábultam rá én is a drogériában. Az eddig kérdezettek közül senkinek sem tűnt fel, hogy férfiillat van rajtam, dicsérték, én pedig a hatásának hajbókolok.
szerk. : Rájöttem, levendula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

szerk. : Rájöttem, levendula.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2