Axe

Ár:   1400.-   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: utabaji, Módosítva: 2018. január 22.

Ár:   1400.-
Kategória:   Dezodorok

Kiadás éve: 2016

Fejjegyek: ciprus, paprika

Szívjegyek: körte, paradicsomlevél, füge

Alapjegyek: pézsma, ámbra, cédrusfa, vetiver, pálmafa

utabaji

2018. január 17.

Nagyon jól eltalált illat, Joe38 leírásával teljesen egyetértek, nekem is bejött, 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Tatsuya

2017. május 26.

Nemregiben kezdtem el hasznalni, de valahogy nem ereztem annyira jonak , hogy minden nap magamra fujjam. Tavasszal volt az elso talalkozasunk, kezdodott a meleg szezon is, raadasul olyan helyen voltam ahol izzadtam is egy jokorat. Akkor nagyon metetszett ez a cedrusos, pezsmas vonal. Kellemes, de megszokta az orrom es most ritkabban szoktam hasznalni, igy viszont alkalmankent vissza-vissza adja az elso benyomast. Nem kimondottan tartos, hanem bujkalo jelleggel van ott az emberen. Inkabb ferfi mint unisex. Ha intenzivebb lenne akkor megkapna a maximum pontszamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Joe38

2016. december 17.

Hát én fiú oldalról nézve pont ellentétben vagyok Málni véleményével!
Megvettem mind a 3-at. A 3 közül ez tűnik izgalmasnak!Míg a másik 2
inkább vaníliás,édeskés dohányillat egy kis pézsmás köntösben, addig ez egy friss,
gyümölcsös,talán még egy kicsit kesernyésnek is tűnő citrusos jelenség!
Tartóssága teljesen rendben van!Véleményem szerint ebben a "trióban" ezt találták el a legjobban!
Karakterben és stílusban ez hozza legtöbbet!
Ezért is nálam 5 csillag.Lehet nem most télen van igazán a szezonja ,de tavasszal és nyáron nagyon szépen hozza
az előbb leírtakat egy megfizethető és nap,mint nap használható illatkategóriában!
Ui:Egy kis érdekesség,hogy míg a pézsmás alap abszolút stimmel, addig a ráírt gyömbér gyakorlatilag
nem is szerepel az összetevőlistán,viszont amit írtam fentebb kesernyés akkordot benne gyakorlatilag
abszolút hozza a "Ginger" benyomást.......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

Hát én fiú oldalról nézve pont ellentétben vagyok Málni véleményével!
Megvettem mind a 3-at. A 3 közül ez tűnik izgalmasnak!Míg a másik 2
gyümölcsös,talán még egy kicsit kesernyésnek is tűnő citrusos jelenség!
Karakterben és stílusban ez hozza legtöbbet!
abszolút hozza a "Ginger" benyomást.......

Málni

2016. október 15.

Ez nem sikerült olyan jól, a 3 új Axe illat közül ő a leggyengébb, fantáziátlan számomra, friss, krémes de uakkor inkább sportos. Engem vmi Mexx-féle parfümre emlékeztet, serdülő fiúkon tudnám elképzelni, nekik lehet, h tetszik, nekem felejtős-kihagyós:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol