Azure Natural Cosmetics

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiftynori, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tusfürdő bio magnóliával és bio fodormentával

Kifejezetten érzékeny, irritált bőrre ajánlják, mivel a magas bio-olajtartalom és a benne található bio magnólia- és bio mentakivonat révén csökkenti a bőr irritációját, regenerálja a bőrt, élénkíti a vérkeringést, így frissítő hatású.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Renaa

(!)
2016. augusztus 19.

Tesztelésre kaptam ezt a csodás terméket, amit szívből ajánlok mindenkinek!
Mikor kézhez kaptam a terméket, rögtön szemügyre vettem a csomagolást, ami igazán elbűvölőre sikerült a termék kis méretének köszönhetően. Nekem egy kellemes retro érzésem lett tőle. Különösen tetszik a flakon kupakja, ami igaz, hogy mindig elgurul, de könnyű kinyitni.
A flakon tartalmát könnyen lehet adagolni, a kis lyuknak köszönhetően nem ömlik ki rögtön az egész.
Első használatkor kicsit meglepett, hogy nem habzik, majd rájöttem, hogy ez természetes hiszen nincs benne habzást segítő anyag, egy Bio terméket fogok a kezemben. Ehhez képest a tusfürdő remekül használható. Az illatába rögtön beleszerettem és ahhoz képest, hogy nagyon olajos könnyen lemosható. A mentol miatt kicsit tartottam, hogy csípni fog, de kellemesen csalódtam, hiszen úgy vettem észre, hogy inkább nyugtatja a kisebb sebeket, csípéseket minthogy irritálna. Talán még a pattanások mennyiségét is csökkenti.. A bőröm teljes mértékben hidratált lett, egyáltalán nem viszket mióta ezt a tusfürdőt használom.
Próbáltam kisebb és nagyobb mennyiséget is használni, de úgy vettem észre, hogy bőven elég egy viszonylag kisebb mennyiség, így sokáig elég egy ilyen kis flakon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Tesztelésre kaptam ezt a csodás terméket, amit szívből ajánlok mindenkinek!

fiftynori

2016. február 24.

Néhány héttel ezelőtt feszülni kezdett és érzékennyé vált az amúgy sohasem hisztiző bőröm, és nem, nem az arcomon, hanem úgy összességében véve mindenhol. Ha megvakartam, kipirosodott, ha zuhanyozás után a törülköző hozzáért, foltossá vált. Ez a jelenség ugyan elmúlt néhány perc alatt, de esztétikailag nagyon zavart. Az eredménytelen testápoló-, mosópor- és öblítőcsere jutottam el arra a pontra, hogy a tusfürdőmet is lecserélem. Amióta ezt a készítményt használom, újra a "régi" bőrömben tündökölhetek! Ha lehetne, én egy hatodik pontot is adnék neki, mert azon túl, hogy állatkísérlet-, vegyszer-, SLES-, SLES, színezék- és parabén mentes, még vegán és magyar termék is.
Az INCI végén szereplő parfümtől sem kell szerencsére tartanom, mert ez a parfüm nem a megszokott, irritatív parfüm, hanem egy allergénmentes változat. Így szerencsére finom magnóliaillatban úszhat a bőrömön túl az egész fürdőszoba is.
Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Imádom.

Antioxidánsok: Tocopherol