B's Natural

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Az eper szépítő és éptő vitaminjai megelőzik a bőr megereszkedését, rugalmasan tartják a szöveteket. Kitűnő ásvnyianyag és nyomelemforrás is. A növényi savak fakó, sápadt bőrnüket elevenné, üde fényűvé, puhává teszik. Vitaminjai a kisebb ráncokat kisimtó, feszestő hatásúak. Bőrünk állagát javítja. A tartós hidratálásnak köszönhetően a szárazságérzetet csökkenti.

Kifejezetten ajánlott:

• érett, (és/vagy)
  • fakó, sápadt, petyhüdt, (és/vagy)
  • száraz és vízhiányos, (és/vagy)
  • vitaminhiányos bőrűeknek.

Tartalmaz: szépítő vitaminokat: B1-, B2-, B5-, B6-, B8-, C-, E-, H-vitamint,  kalciumot, káliumot, magnéziumot, mangánt, nátriumot, rezet, vasat, cinket, foszfort, tonizáló növényi savakat, kobaltot, növényi AHA-savakat, növényi savakat, glikozidokat.

Főbb alkalmazási területek:

• Szemránckrémnek

A kiszerelés-ár többféle.

Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak