B's Natural

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Nyári túlélő 4 gyógynövényből.

Főbb alkalmazási területek:

• Enyhe, természetes fényvédelem
  • Napozás, szoláriumozás után, leégés ápolására
  • Leégett fejbőrre: krém
  • Rovarcsípésre, a viszketés csökkentésére
  • Száraz, repedezett bőrre, ajakra
  • Szőrtelenítés után
  • Napallergia okozta felhólyagosodás nyugtatására
  • Sminkelés előtt
  • Testápolásra
  • Gyulladt, kidörzsölt bőr, feltört láb ápolására
  • Ízületi, izom- és sportsérülések, megerőltetés ápolására

Enyhe, természetes fényvédelmet, egyenletes barnulást biztosít napozáshoz, akadályozza a dehidratálódást. Napozás után hidratál, lehúzza a pirosságot. Szőrtelenítés után nyugtatja a gyulladást, lehúzza a pirosságot. Antioxidáns, gyökfogó hatása késlelteti a bőr öregedését, a kisebb ráncokat kisimítja. Komplex hatóanyag-tartalma védőpajzsot képez a környezet ártalmaival szemben. Aktiválja bőrünk védekezőmechanizmusát. A sérült, feltört bőrt hámosítja, meggátolja a felülfertőződést. Gyorsítja a sebgyógyulást.

Minden bőrtípusra ajánlják.

Tartalmaz:   kalciumot, káliumot, magnéziumot, nátriumot, rezet, foszfort, szelént, mangánt, vasat, védő hatású növényi kolloidokat, alliint, A-provitamint, B1-, B2-, B-, E-, F-, H-, K-vitamint, folsavat, allantoint, cinket, cinksókat, pórusösszehúzó cseranyagokat, szaponint, csersavat, természetes fényvédő anyagokat, nyugtató illóolajokat, flavonoidokat, karotint, karotinoidokat, bioflavonokat, összehúzó adsztringenseket, esszenciális aminosavakat, kéntartalmú aminosavakat, glikozidokat.

Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak