B's Natural

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ágica, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hogyan hat?
Az uborka bioenzimjei és a tioglikolsav az elhalt szarusejteket tapinthatóan eltávolítják, így bőrünk kisimul, felszíne egyenletes, üde fényű, feltöltött lesz. Organikus savas karaktere révén a pórusokat összehúzza, tisztít, tonizál, helyreállítja a bőrfelszín normál pH-ját. Frissítő hatású. Halovány bőrünk elevenné válik.

Kifejezetten ajánljuk

• érzékeny, (és/vagy)
  • normál, (és/vagy)
  • kombinált, (és/vagy)
  • tág pórusú, (és/vagy)
  • enyhén zsíros bőrűeknek.

Tartalmaz
növényi AHA savakat, káliumot, kalciumot, vasat, magnéziumot, foszfort, rezet, cinket, mangánt, összehúzó adsztringenseket, kéntartalmú aminosavakat, karotint, szépítő vitaminokat: E-, B1-, B2-, B5-, B6-, B8-, C-vitamint, folsavat, védő hatású organikus növényi kolloidot, glikozidokat, enzimeket, tioglikolsavat.

Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak