B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

A B.U. Candy Love illatával

Beya93

2017. szeptember 17.

Egyik baratnom fujta magat allandoan ezzel, es isteni illata volt, csak ugy korul lengte, olyan igazi tiszta, friss es edes illata volt, es sokaig lehetett erezni. Vettem en is magamnak, de rajtam kozel se volt olyan jo illatu sajnos :( Kifujas utan alig lehetett erezni...rajtam sajnos nem valt be, pedig nagyon finom illata van, igy csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

csenged

2017. április 11.

Nagyon intenzív, finom illata van, tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Nagyon intenzív, finom illata van, tartós!

nagyrenii

2016. november 16.

Még régebben használtam, illetve a tusfürdőjét is, így kaptam ajándékba. Beleszagolva jónak tűnt az illata, de aztán 1-2 használat után már elviselhetetlennek éreztem. Emlékszem, hogy a tusfürdőjével is nagyon szenvedtem mire elfogyott. Többször kaptam már B.U. ajándékcsomagot, de eddig csak a "Hippy Soul" tusfürdő és dezodor tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Regina02

2016. október 22.

Karácsonyra kaptam tusfürdővel együtt és nagyon szeretem! Nagyon kellemes az illata és tartós is.
Megvettem hozzá a parfümöt is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Megvettem hozzá a parfümöt is :)

Vanília

2016. április 15.

A pozitív vélemények miatt vettem meg és próbáltam ki, de nekem nem vált be. El se jutottam odáig, hogy megítéljem az izzadásgátló hatását, egyszerűen nem bírom elviselni magamon. Ráadásul ahogy felvittem, a férjem kiakadt, hogy "mi ez a szag?", a kutyánk meg elkezdett prüszkölni. Szóval nálunk az egész család elutasította... Ha valaki, aki szereti, az Astoriánál jár hétköznap napközben, egyeztethetünk és szívesen a kezébe nyomom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 15.

LathatatlanOzike

2016. március 5.

Hogy én ezt mennyire szeretem! :) Illat, izzadásgátló hatás és a flakon is 5-ös, nála jobbat nem találtam még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Vicus

2015. december 29.

Karácsonyi ajándékcsomagban megvettem féláron a tusfürdőjével, így a kettő együtt megérte 700 forintért, viszont így utólag rájöttem, hogy az illatáért nem vagyok oda. A triclosan tartalom sem dob fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

spavanilly

2015. november 24.

Tetszett az illata, ezért megvettem, de használat során már ráuntam. Szeretem az édeset, talán nekem ez túlontúl az. Előnye viszont, hogy nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

aalexaa

2015. július 20.

Szeretem, kellemes az illata, bár elég erős, parfüm nem fér el mellette (maximum a sajátja). Így nyáron a hőségben viszont pont ezt szeretem, a parfüm sok lenne, ezzel befújom magam zuhanyzás után, és egész nap kellemes illatom van. Még nap végén, mikor úgy érzem, hogy ölni tudnék egy zuhanyért, ragadok és izzadok, és feltételezhetően büdös is vagyok, a párom sokszor megdicséri az illatomat (és nem érti, hogyan csinálom, hogy 40 fokban is illatos vagyok:D). Nem hiszem, hogy újraveszem, de szívesen használtam el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Liebe

2015. május 7.

Nagyon kellemes édes illata van, gondoltam kipróbálom. Annyira tetszett az elején hogy gondolkodtam hogyha kifogy a jelenlegi puma parfümöm (évek óta azt használom, más valahogy soha nem jön be magamon) akkor veszek egy ilyet. Azóta meggondoltam magam, mert bár az illata nagyon kellemes, nem tudok elszakadni a megszokott parfümömtől. :D Egyébként az izzadásgátló hatása nem rossz, bár én nem vagyok izzadós fajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 7.

Antioxidánsok: BHT