B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: Fruzsi95, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   drogériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

Ár: 3 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Ella@34

2015. január 27.

Up.

Hasonlít rá,de ez már nem az.Abban nem volt semmiféle piros illat,virág,gyümölcs.Ebben érezni a rózsát.Nekem elcsépelt illata van,sok gagyi női sprayn éreztem ezt az illatot.Ja,és nagyon olajos parfüm,a nyakam tiszta zsír ha befújom magam vele,szóval a ruhával ajánlatos vigyázni.

Anno jópár évvel ezelőtt a B.U. előző megszűnt kollekciójában volt egy zöld-kék dobozos parfüm,annak is free volt a neve..Azóta is azt az illatot vadászom,de még soha más márkában sem találtam.Hihetetlenül finom és tartós volt,friss,mégis kissé édes,tavaszi-nyári illat volt,felejthetetlen.Életem legfinomabb parfümje volt.Valaki nem tudja,hogy ez az az illat?Még nem sikerült megszaglásznom sehol.Addig 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.

Up.

joouyee

2014. november 9.

Tavaszi, kellemes. Az első üvegnél még 4* lett volna, de most valamiért jobban rákaptam másodjára. Tavaszias, virágos, nem tolakodó, de jellegzetes illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Gabriella1992

2014. augusztus 25.

Édes, tartós, újra 17 évesnek érzem magam, ha magamra fújom. 2-3 óra a tartóssága rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Ferita

2014. március 31.

Itteni vélemények után egy Rossmannos kiárusításban megvettem,hátha nekem is bejön az illata.Imádom az édes illatokat és ez az! Remélem tartóssága is jó lesz! (Nem tartós,nagyon nem...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.

szabo.szandra1993

2014. március 5.

Egy leértékelés során vettem két társával együtt. Mindhárom illatba beleszerettem, de egy hatalmas problémám van a B. U. parfümökkel: az pedig a tartósságuk! Mikor magamrafújom olvadozom az illatfelhőktől, de sajnos nagyon hamar elillan az illatuk. Nagyon sajnálom, mert tényleg szuper illatuk van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

adrykachan

2013. december 26.

Tesómnak volt meg ez a parfüm... Kipróbáltam és már vittem is haza.
Egyszerűen imádom az illatát, habár nem olyan tartós, mint a Heartbeat, de én attól még nagyon szeretem! :)
(Tesóm azóta, majdnem minden héten elmondja, hogy kéri vissza. De én akkor se adom! :D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Tesómnak volt meg ez a parfüm... Kipróbáltam és már vittem is haza.

kvitta.girl

2013. szeptember 13.

Vadonatúj B.U. illat,nagyon kellemeset csalódtam,pont passzol hozzám,tartós is és az 50 ml parfüm ára csak 3 ezer ft rossmann-ban! Drága parfümről váltottam erre és milyen jól jártam:) Tökéletes,fiatalos,nőies illat!

2013.09.13.
Megvettem tusfürdőbe is ezt a parfümöt,valami isteni. Ugyanaz az illat mint parfümben,hihetetlen hogy le tudták utánozni az illatot!
Hidratálni és habzani nem az erőssége,de nem is ezért vettem hanem egy rossmannba négyszáz ft volt,kettő imádom a parfümöt.
Hosszantartó illat és finom krémes állag.
Aki szereti a parfümöt,annak nagyon ajánlom a tusfürdőt is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

2013.09.13.
Hosszantartó illat és finom krémes állag.
Aki szereti a parfümöt,annak nagyon ajánlom a tusfürdőt is!

Cilandi

2013. augusztus 5.

Továbbra is csak ötöst tudok adni! Igazi tartós, nyári finomság, a mézédes, vaníliás alma-körte kombó cukorkás egyvelege! :) Kisgyermekkorom nyári, hársfa alatt ücsörgős, lédús, gyümölcsös uzsonnáira emlékeztet. Csupa-csupa jókedv, napfény és szeretet ez az illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Astrid

2013. február 27.

Nyertem egy ilyen parfümöt és azt kell hogy mondjam hogy teli találat az illata és a tartóssága is. Nagyon megvagyok vele elégedve. Ez az én illatom. Maximális 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Bb.Sophie

2012. szeptember 16.

Én is a JOY-on keresztül találkoztam ezzel az illattal. Az első benyomásom az volt, hogy fiatalos, bohókás, funny illat. Még órák múlva is éreztem magamon. Nekem nagyon sok, de az ára és az "instant jókedv" miatt megérdemel 3*-ot. :)
Nem lesz az én illatom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Nem lesz az én illatom...

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Részletesebb információ a smartskincare-en.