B.U.

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nera, Módosítva: 2013. január 11.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák

Free Spirit: a körtét, narancsvirágot, lótuszt tartalmazó illatkompozíció vibráló, vidám és optimista, ez az illat felébreszti a benned szunnyadó kisördögöt!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vichy

2015. június 9.

Igazi nyári "parfüm" szerintem, legalábbis én nyáron szeretem használni. Sokkal jobban bejön mint a Heartbeat. Tartósnak tartós, bár volt, hogy túlzásba estem és összevissza fújtam magam vele, na akkor már nem az igazi.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

joouyee

2014. november 9.

Tavaszias, virágos, nem tolakodó, de jellegzetes illat! :) Ahogy telik az idő, mindig rácsodálkozom, hogy "egyre kellemesebb". A natural spray is nagyon tartós, hétköznapra tökéletes. (Ja és most csak 1200Ft-ért vettem, ez még bónuszpont.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

h.nikolett

2014. március 24.

Bohókás illat, tusfürdővel kaptam együtt. Nekem néha kissé "sok", a fiatalabb korosztály kedvence lehet viszont. Napközben utána kell fújogatni, ha valaki tartósan kívánja viselni magán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Underbelly

2014. február 1.

Aranyos, kellemes és vidám illat, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Aranyos, kellemes és vidám illat, nagyon szeretem.

Mayu

2013. január 27.

Furcsa,ám jó illatú,tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 27.

Furcsa,ám jó illatú,tartós.

Nera

2013. január 20.

Tetszik az illata, de egy kicsit más, mint a parfümé. Annyira tartós, mint egy átlag spray.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.