B.U.

Ár:   1040 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BlackCat, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

spavanilly

2015. november 25.

Friss, gyümölcsös illat, deo-jával kaptam szettben. Szívesen elhasználtam, de ott is írtam, inkább a tizenéves korosztálynak tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

joouyee

2014. november 15.

Szeretem, a tusfürcsik közül a B.U.-kból ez a legkedvencebb :) Tartós illat, vidám csomagolás, árát megéri :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

dodika2001

2014. április 26.

Jól tisztít, szépen habzik, és jó az illata. Egy jó kis darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 26.

Jól tisztít, szépen habzik, és jó az illata. Egy jó kis darab. :)

Slugclubpride

2014. április 16.

Tavaly volt egy ilyenem, nagyon szerettem, az illata valami virágra és valami gyümölcsre emlékeztetett, és hát akkor főleg az illata számított nekem, de nem viszkettem tőle, nem lett semmi bőrproblémám. Nagyon jó, de nem kell hasraesni tőle. Az ötöst nálam megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 16.

h.nikolett

2014. március 24.

Könnyen kenhető, "átlagos" tusfürdő, egyszerűen jegyezhető illattal, ami valahogy mindig a bohókásságot idézi nálam. Semmi extra, azt hozza, amit elvár az ember egy női tusfürdőtől. Inkább a fiatalabb korosztály kedvence lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Színezék. Barnás sárga.