B.U.

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, az összetevőket feltöltötte: cseperke, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Dezodor a B.U. Golden Kiss illatával.

rosa.love

2017. december 20.

Ez szamomra, az en boromon tiszta Avon Incandessence illat. Kisse retro illat , de nagyon tetszik. Vegre valami ami nem cukor meg rago illagu, hanem tomeny virag. Szerintem nem rossz az izzadasgatlo hatasa, most hasznaltam el egy balea es egy dove dezodort es azoknal jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 20.

Jelizz

2017. január 14.

Csomagba kaptam spray + tusfurdo. Szeretem a B.U. termeiket . Muszajvolt ki probalnom. A spray sajnos tetszik... nem jo az izzadasgatlo hatasa,es az illata pedig valami eroteljes virag illatu hajlakkra hasonlit furcsa :D majd elfujogatom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Berniii

2016. november 10.

Alapvetően szeretem a B.U. dezodorokat, így hát ezt is megvettem. Kezdetben tetszett nagyon, erőteljes, igazán nőies illata van. Viszont az illata talán jobban passzolna az idősebb hölgyekhez (30+). Nekem a vége felé már sok volt, és már csak azért használtam el, hogy fogyjon már el. Összességében tényleg egy jó termék, csak az illata számomra még nem a legideálisabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Lánghajú

2016. augusztus 24.

Nekem bejött, holott nem tetszenek a B.U.-k, mert túl erős az illatuk. Beleszagoltam kíváncsiságból egybe és örökbe fogadtam egyet. Az Estée Lauder Intuition eau de parfumre emlékeztet.A deo picit jobb nekem, mint a spriccelős verzió. Ár -érték arányban 5 csillag.
Simán egy kategóriában van az illata a több ezer forintos parfüm spraykkel. Ha erős dezodor kell mondjuk egya kardio edzésre, akkor természetesen nem ezt használom, mert annyit nem véd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT