B.U.

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. március 31.

Lelőhely:   drogériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

Kiadás éve: 2016

Illatkategória: romantikus virágos-gyümölcsös

Illatüsszetevők: körte, alma, bergamott, jázmin, ibolya, szilva, szantálfa, pézsma és vanília

Ár: 3 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1800 Ft , Eladó: vikofrivia
Állapot: Egyszer használt , Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után posta vagy foxpost, ennek költsége nincs az árban.
Ár: 2800 ft postával , Eladó: Sarabi
Állapot: Pár fújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom

gre05

2020. június 8.

Ajándékba kaptam, de én inkább a fűszeres illatok kedvelem. Ennek ellenére elhasználtam, de csak azért hogy ne kelljen kidobnom. Szép a flakonja, de feleslegesnek tartom azt a nagy fém dobozt amibe ezt belecsomagolják (alig tudtam kinyitni). Az illata sem tetszett, bár a leírás alapján virágos-gyümölcsös illata van, nekem egyáltalan nem annak tűnt, nagyon tartós illata volt, de nekem nagyon tolakodó is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Rekaa24

2020. február 16.

Karácsonyra kaptam, jó csomagllás, mégjobb illat! Extra tartós. Pólóra fújva másnap este is éreztem az illatát! Nagyon megéri. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

pirospipacsocska

2019. február 19.

Sajnálom,de nekem ez az illat túl sok!Nagyon-nagyon intenzív virágoskert illata van a bőrömre kifújva,és később sem csillapodik!Megfájdult tőle a fejem!A tartóssága,üvege miatt adok 3pontot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

Nimfa551

2017. december 30.

Jó illata van, a csomagolása nagyon szép, az üveg elfér kis helyen is a táskában, viszont rajtam nem elég tartós az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

clauann

2017. november 29.

Tetszetős illat, és nekem a csomagolás is bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Tetszetős illat, és nekem a csomagolás is bejön.

Ardanky

2017. október 26.

Az illata számomra finom,a bőrömön a vanilia pézsma mindig ki jön,viszont azért nem maradt meg a szerelem mert a sok virág illat. Ami nálam nem gond ha erzodik rendesen de számomra a vaniliás,határozott karakán illatok váltak be. Tarossága fél napos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

tfanna

2017. október 16.

Egy ezresért láttam meg leárazva, már amúgy is nézegettem, de így muszály volt megvegyem! Olyan parfüm, amit nem tudok évszakhoz kötni, ezért mindig használom. Kicsit erőteljes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Erika80

2017. augusztus 24.

Erőteljes, kellemes, enyhén gyümölcsös, de főként virágos illat. Ami a tartósságát illeti, egész jól működik. Lelki szemeim előtt nekem is a fehér virágok jelentek meg az illatolást követően (bár én némi fréziát véltem felfedezni benne) és ahogy cirmicica is mondta, a J'adore-ra hajazó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

cirmicica

2017. augusztus 17.

J'adore kicsit gyengébb és sokkal olcsóbb utánzata. Imádom !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

J'adore kicsit gyengébb és sokkal olcsóbb utánzata. Imádom !!!

moenia

2017. május 27.

A Dm-ben akadtam rá féláron, és nem bírtam ott hagyni, főlem amikor megszimatoltam. Nagyon intenzív, karakteres illata van, amivel bárhol tökéletes lehet a megjelenésem. Az illata egész napra kitart, de mivel annyira megkedveltem, velem utazik a táskámban is. A csomagolás nagyon megnyerő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Részletesebb információ a smartskincare-en.