B.U.

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: Vivianka, Módosítva: 2013. június 28.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

Ár: 3 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

annajeney

2019. augusztus 2.

Ha már végig pontoztam a márka illatait, nem hagyhattam ki pont őt. Évekig csak ezt használtam. Ez volt az "én illatom". A minap láttam akciósan, újra akartam venni, de szimatolás után már nem kellett. Talán ráuntam, talán változott az ízlésem nem is tudom. Mindenesetre nosztalgikus volt, de egyáltalán nem tetszett már. Mikor viszont használtam, azt szerettem benne, hogy semmihez sem hasonlítható, egyedi. Igazi nagyvilági sznob csaj illat, akire minden tekintet oda szegeződik, mert a világot akarja meghódítani. Nyáresti buli illat. Forró és tüzes. Édes, de kissé férfias. Minimálisan keleties is. Emellett nagyon, de nagyon tartós, nehéz és erős illatbomba. Minőségi parfüm jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

pirospipacsocska

2019. február 9.

Amikor ezt használtam,mindenki megdícsérte az illatomat!A kifújáskor elég ütős,tömény illat,de leszáradáskor kellemes,édes,kicsit púderes illattá szelídül.Szerintem árához képest(akciósan 2000Ft),nagyon tartós is!Most a testvérét az Absolute Me-t használom,az talán még édesebb.De nekem tetszik mindkettő! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

nyuszo

2018. szeptember 13.

Pihe-puha púderes pézsma....
Fehér tisztaság-illat....
Gyengéd....gondoskodó.....megnyugtató.....
Óvónéni-illat....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Pihe-puha púderes pézsma....
Fehér tisztaság-illat....
Gyengéd....gondoskodó.....megnyugtató.....
Óvónéni-illat....

Evko

2018. február 11.

Ez szerintem a Cacharel Amor Amor dupe-ja.Évekkel ezelőtt használtam a Cacharelt,és tavaly kaptam egy B.U.-t ajándékba.Már nem az illatom,de aki szerette az Amor Amor-t annak ez tökéletes pénztárcakímélő változat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

senskin

2017. november 14.

Szép kis illat, a BU közül az édesebb és a merészebb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Szép kis illat, a BU közül az édesebb és a merészebb. :)

Vandus

2017. október 8.

Születésnapomra kaptam ajándékba, nekem nagyon tetszik az illata. Minden évszakhoz passzol, nekem elég tartós is volt, plusz nagyon tetszik a kellemes édes illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

nicolekitti

2017. július 5.

Jó pár évvel ezelőtt kaptam ezt az illatot ajándékba, dezodorral együtt és emlékszem nem tetszett az illata, el sem fogyott. Pedig akkoriban a BU parfümök divatban voltak és tetszett az illatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Pamacsvirag

2017. január 17.

Nagyon nem bírom elviselni az illatát és pluszba nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Nagyon nem bírom elviselni az illatát és pluszba nem is tartós.

Szandi1607

2016. december 13.

B.U. illatok közül a legjobb szerintem. Van egy tipikus édes illatuk ezeknek a parfümöknek...ami néha elég orrcsavaró. Inkább nyári parfümnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Diyina

2016. augusztus 22.

A B.U-k közül a kedvencem, kellemes meleg illat. Régen használtam, majd mostanában is vettem egy üveggel, de mintha már nem lenne ugyanaz, vagy az én ízlésem változott meg. Mindenesetre jár az 5 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.