B.U.

Ár:   1040 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2013. október 11.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bubucim

2020. július 26.

Ajándékba kaptam. Pozitív meglepetés volt számomra az illata. Nekem felér egy aromaterápiás tusfürdőbel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

TeodoraHegedus

2020. május 15.

Nagyon nőies, dögös illata van, ami nem az én zsánerem, de meglepő módon tetszett és sokáig lehet érezni. Viszont brutálisan szárítja a bőrt, pedig alapvetően nem száraz és érzékeny a bőröm. Nem az újravevős kategória.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

siskin7

2017. szeptember 24.

Életemben először vettem leértékelve egy drogériában.Nem bántam meg. Finom illata van, és ami a legjobb, hogy nem múlik el! A zselé állag kifejezetten jó pont nálam, mert ha fogyóban lenne, nem folyna ki rögtön, amint kinyitom, ha fejjel lefelé van a flakon. Magamtól nem vettem volna és nem hiszem, hogy veszek újra, de így tökéletesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

JudithBeauty

2016. május 18.

Kicsit erősebb, aromásabb az illata, mint számítottam, de még így is elfogadható. Elég tartós az illata, és jól habzik, csak hamar elfogy. Közepesen szárít és sajnos elég drága. Annyira nem jó, hogy máskor is vegyek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

TimiK

2016. május 8.

Jó kis tusi, az illata sokáig megmarad és megfelelően habzik is. Nagyon szárítja a bőrömet viszont, úgy hogy testápolót kell utána használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

FloralPrincess

2016. március 11.

Ez volt a kedvenc tusfürdőm, ezért nagyon hamar el is fogyott. Most a sárgára valtottam, kiváncsiságból. Én nagyon szerettem. Az illata nagyon jó, édes. Kedvenceim közé tartoznak az édes illatok. Jól habzik, nem száritja a bőrt, az illata pedig viszonylag elég sokáig rajta marad a bőrön. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 11.

barabara

2015. október 5.

Az egyik kedvencem! Szerintem jól habzik, az állagával sincs gondom. Az illatát imádom, sokáig érzem magamon. :)
Ha olcsóbb lenne rendszeresíteném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Ha olcsóbb lenne rendszeresíteném.

alexandra95

2015. június 14.

Nekem az állaga annyira nem jött be és az illata is olyan,amit inkább parfümként vagy izzadtsággátlóként használok.
Összeségében nem rossz,de nem is vett le a lábamról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Összeségében nem rossz,de nem is vett le a lábamról.

joouyee

2014. november 15.

Mint a többi B.U. tusfürcsi: Tartós illat, szokatlan, de praktikus állag (nem fogy gyorsan).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Laura19

2013. október 11.

Érdekes, kellemes illata van.
Szeretem a kocsonyás állagát, jól tisztít.
Persze engem jobban vonzanak a krémtusik...ettől eltekintve nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Érdekes, kellemes illata van.
Szeretem a kocsonyás állagát, jól tisztít.
Persze engem jobban vonzanak a krémtusik...ettől eltekintve nem rossz.