B.U.

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogi95, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2020. november 30.

Lelőhely:   drogériák

A gyümölcsös-virágos illatban egyesülnek a fekete ribizli és a barack szívjegyei a vanília és a szantál alapjegyeivel.

Parfüm csomag 2 db B.U. Hippy Soul EDT
Ár: 1970 Ft , Eladó: Feketehattyú
Állapot: kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, vagy ajánlott posta

Dorcsibeauty

Korcsoport: < 18
2020. november 28.

Nagyon szeretem! Hosszan megtartja az illatát. Fiatalos illata van. Kár, hogy már nem megvásárolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 28.

Coconutoil

2020. június 7.

Nagyon szerettem sokan megdicsérték rajtam, emlékszem a BKV-n még egy idegen férfi is megkérdezte tőlem mit használok, mert nagyon jò illata van. De már megszoktam, legyen szò hajfestèkről, samponròl, dezodor, parfüm bármi..... amit megszeretek azt rövid időn belül kivonjàk a forgalombòl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Buci

2020. május 23.

A kedvenc parfümöm, imádtam ezt az illatot, nem tudtam betelni vele évekig, és már egy ideje nem is látom a boltokban, se online....ami nagyon elszomorító, mert nagyon hiányzik a mindennapjaimból ez az illat. Szeretem a b.u. többi parfümjeit is, de mégsem az igaziak, próbáltam ehhez hasonlót keresni, de nem találok 😞

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Stella1993

2019. július 28.

Húszas éveim elején volt egy ilyenem, ha jól emlékszem ajándékba kaptam és nagyon szerettem, bár nem volt túl tartós illata. Felfújáskor elég intenzívnek hatott, szóval mindig csak egy kicsit használtam belőle. Mai szemmel tinilányos illatnak mondanám, és közel a harminchoz, nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

vvivien

2019. július 26.

Kellemes tavaszi/nyári illat, nem a legtartosabb parfümöm de ettől függetlenül nagyon szerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 26.

Bee028

2019. június 14.

Egyszer kaptam ajándékba egy szettet amiben volt ilyen illatú dezodor tusfürdő és a natural spray. Azonnal beleszerettem, lágy könnyed illat, akkor csak azt használtam folyamatosan. Újra is vásároltam, a natural sprayt és azt is teljesen elhasználtam. Utána kellett egy kis szünet, próbáltam más parfümöket is, de mikor megláttam hogy a rossmannban le van akciózva a rendes parfüm belőle nem bírtam megállni és megvettem. A tavaszi-nyári időszakban nálam most ez a parfüm és nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

vanillacaramella.sweet

2019. április 3.

Kifújăskor ropogósan friss, üde, vibråló, gyümölcsös-citrusos, szuper êlênkítő lesz nyåron! Ên a mandarint ês enyhe virągossăgot (b.rózsa) êrzek, majd tovąbbra is friss, enyhên êdeskês, de mär virągosabb, narancsvirągos üdesêg pici őszibarackkal, a jăzmin êpphogy megjelenik.
Leszăradąskor rajtam mêg mindig citrusos-virągos, tiszta, üde illat, kevês făssąggal, enyhên vaníliăsan.
Nyärra tökêletes hêtköznapi frissítő darab!
Nem tolakodó, nem sok, nem tömêny, nem cukorszirup, nem pacsuliăradat, csakis frissessêg!

Illatjegyei pontosabban:
Fej: mandarin, bazsarózsa, fekete ribizli
Szív: narancsvirág, őszibarack, jázmin
Alap: cédrus, szantálfa, vanília

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Nyärra tökêletes hêtköznapi frissítő darab!

Illatjegyei pontosabban:
Fej: mandarin, bazsarózsa, fekete ribizli
Szív: narancsvirág, őszibarack, jázmin
Alap: cédrus, szantálfa, vanília

drebeka

2018. december 6.

Nagyon tartós, imádom a friss, könnyed, nyárias illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Nagyon tartós, imádom a friss, könnyed, nyárias illatát.

evelinsz

2018. november 22.

Nagyon finom, könnyed, nyárias illat. 1-2 fújást 5-6 óra múlva is érezni. Az egyik kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Ri2

2018. október 30.

Nagyon finom, kellemes illata van. Tesómnak is vettem egyszer ajándékba, ő is rákapott, folyamatosan veszi magának újra és mindig felfigyelek az illatára, amikor ezzel fújja be magát, nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Részletesebb információ a smartskincare-en.