B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem, hosszan tartó illat,bőrbarát összetevőkkel,0% alkohollal,még puhább bőr a tiare virág kivonatnak köszönhetően, fehér foltok elleni formula, parabénmentes.Dermatológiailag tesztelt.

Kiszerelés: 150 ml

Incuss

2017. január 23.

Kellemes az illata,szeretem használni,ugyan egész nap nem tart ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Kellemes az illata,szeretem használni,ugyan egész nap nem tart ki...

vzorka

2015. augusztus 11.

Tartós az illata, kellemesen púderes, de nem fullasztóan tömény. Nekem van benne valami, ami a Cerutti 1881-et idézi diszkrét formában. Én is úgy gondolom, hogy nyugodtan lehet mellé parfümöt is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

nikolett

2015. augusztus 10.

UP: alumínium ide vagy oda, nekem nem vált be. Testpermetektől frissebb illatom (sokkal...) és érzésem van, mint ettől.

Én is szeretem, bár alumíniumos.. kaptam, ezért elhasználom. Kiválóan teljesíti a dolgát, csak az egészségkárosító hatása miatt nem 100%-os nekem. Az illata csodálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

baranyeszter

2015. június 24.

Életem első olyan dezodora, amit illat alapján választottam. Annyira finom illat lesz kb. 10 perc után és csak egészen közelről érződik, nem zavarja a parfümöt. És még este is érződik ez a finom, enyhén virágos tisztaság illat.
Izzadásgátló hatásról nem tudok beszámolni, mert vettem egy flakon Exodort és egy használat után 3-4 napig egyáltalán nem izzadok. Minden esetre, ez az illat most nekem valahogy a boldogságot is megtestesíti, mert az izzadás mindig "gondot okozott" az életemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.