B.U.

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. november 10.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

B.U. My Secret illatával.

Dea

2017. május 18.

Egy kis mintát kaptam belőle Glamour napokon ősszel,de szerinte megfogom venni a teljeset vagy a parfümöt,mert nagyon imádom az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

LuckyGirl

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

nagyon finom illata van, és hosszantartó. Viszont nem nagyon mondható izzadásgátlónak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

Black Fairy

2017. február 11.

Az illata nagyon finom és tartós, nem pereg, nem fogja be a ruhákat, de sajnos izzadásgátlóként nem remekel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Ryo

2017. február 5.

Csodálatos, édeskés-gyümölcsös illata van, egyszerűen fantasztikus! Már több flakonnal is elhasználtam. Az egyetlen negatívuma, hogy nem túl jó az izzadásgátló hatása, de a hosszantartó finom illat kárpótol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

nikolett

2016. november 30.

Munkahelyi dezodorom lett, ráuntam ugyanis a testpermetekre. Nagyon jó az illata és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Banszky

2016. augusztus 19.

Nagyon tetszik az illata. Igazi vidám csajos. Parfümben ugyan nem venném meg és dezodorként hónaljra sem a legjobb izzadás ellen de az illata kárpótol mindenért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Patriciam

2016. augusztus 15.

Nagyon szeretem,masodik uveggel hasznalok belole:) Nagyon jo illata van egesz nap erzem,bar inkabb ruhara/testre fujom mint dezodorkent. Engem az Escada cherry in the air parfumjere emlekeztet,nagyon imadtam azt a parfumot:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Saria

2016. május 29.

Imádom az illatát!! Annyira annyira jó :) Édes, de még elviselhető módon és eléggé frissítő. Magával a termékkel is meg vagyok elégedve, jobban védett az izzadtságtól mint a többi B.U. dezodor. Mindenképp szeretném újra megvásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

szandra058

2016. március 17.

Egyszerűen imádom mind az illatát mint magát a deot. Az illata iszonyú jó, deoként meg nagyon jó ugyanis tényleg nem izzadok tőle (amit az előző B.U. deokról nem lehetett elmondani). Szóval nálam mindenképpen 5*:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 17.

hannika9

2016. március 9.

Sosem szerettem az édes dolgokat úgy illatban, mint ételben. Ennek ellenére ez a dezodor nagyon fincsi. Kellemesen édes, kicsit túlságosan is, de ez az édesség már aranyossá válik. Üdének, kisvirágnak érzem magam vele. Imádom az illatát. Tartós és jól teszi a dolgát, valamint nem is drága. Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 9.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT