B.U.

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

A B. U. Rockmantic illatával.

rtteszvesz

2019. augusztus 31.

Csomagolása tetszik. Az illata jó, izzadásgátló hatása nincs. Nem hagy foltot a ruhán, én arra fújtam. AZ illata nagyon rövid ideig érződik. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

javi

2018. július 15.

Évekkel ezelőtt használtam, ez az egyik nosztalgiaillatom 😊 nemrég újravettem, sajnos rá kellett jönnöm, hogy nem teljesít már számomra olyan jól, nincs semmi izzadásgátló hatása. Ruhára fújva elhasználom, meg akkor ha szeretnék visszarepülni pár évet. Az illatát még mindig szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

nita99kasler

2018. március 11.

Izzadásgátló hatása a nullával egyenlő, sőt, még rosszabb, mintha semmit nem használnék. WC illatosítóvá avanzsált, de lassan ott is megutálom, szóval valószínűleg repülni fog...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

detti23

2018. március 1.

Én nagyon szeretem ezt a dezodort. Nem vagyok egy izzadós típus, így én nem tapasztaltam, hogy kevés lenne dezodorként. Az illatát egyszerűen imádom. Nagyon bejön az élénk, fiatalos, szexi illata. Sokszor újravettem már és még fogom is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

tfanna

Korcsoport: < 18
2017. október 16.

Hűha.
Annyira nem is dezodornak használtam, annak nagyon erős az illata, amolyan testpermet szerűen. Ez inkább már parfüm, komolyan. :D Kellemes, tinis illata van.
Dezodornak viszont annyira nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 16.

Hűha.
Dezodornak viszont annyira nem jött be.

AmethystGhost

2017. április 3.

Ritkán használom, mert izzadásgátló hatása nulla. Az illata... elég erős, annyira nem jön be, de néha elfújkálom. Szerencsére semmi rózsát nem vélek felfedezni benne, mert a rózsaillatot nagyon nem bírom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Bettina13

2016. november 5.

Nőies illata van, nagyon könnyed, tetszik. A csomagolása különleges, megfogott. Melegben fél, normális időben egy napot is kibír egy fújással. Mindenképp újraveszem, nekem nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Regina02

2016. október 22.

Az illata jó, izzadásgátló hatása nincs. Csak néha használom, egyszer majd csak kifogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

norapaloczi

2016. július 5.

Nagyon szeretem az illatát, igazából ez az egyetlen ok, amiért még mindig használom.Nem egy csodaszer, de egész nap jó illatom van tőle, bár izzadok a használata mellett.Ettől függetlenül szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 5.

Saria

2016. május 15.

Én nagyon szerettem a parfüm illatát, ezért döntöttem úgy, hogy megvásárolom.
Eléggé tartós, ha reggel befújom magam, nap végén sem izzadok (kivéve persze ha sportolok :D).
Nagyon finom, csajos az illata, abszolút kedvenc. :) Néha megunom és kicsit "sok" lesz, olyankor muszáj váltanom... De idővel mindig visszatérek hozzá. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Én nagyon szerettem a parfüm illatát, ezért döntöttem úgy, hogy megvásárolom.

Antioxidánsok: BHT