B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szemese01, Módosítva: 2014. október 26.

Lelőhely:   drogériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 600 Ft

Eredeti, elegáns és energikus illat olyan lányoknak, akik követik a trendeket. A BU parfümöt fiatal és dinamikus lányoknak tervezték, akik nem megszokott életmódot követnek.

Ár: 3 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

nikolett

2015. május 14.

Ezt én is szerettem, egyedül az üvege nem tetszik.
De kár, hogy már nem gyártják. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Ezt én is szerettem, egyedül az üvege nem tetszik.
De kár, hogy már nem gyártják. :(

summergirl21

2015. január 3.

Tini korom nagy kedvence volt. De időközben valamit változtattak benne, mert teljesen megváltozott az illata. Az erdeti nagyon fiatalos, kiscsajos illat volt! :) azóta persze változott az ízlésem is, de jó lenne újra megillatozni! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

joouyee

2014. november 9.

A többi B.U. illathoz hasonlóan nagyon, szeretem/szerettem mert vagy egy éve nem láttam már. Tartós, az árát megéri és rajtam az illata is nagyon finom volt. Mondjuk általában a bőrömmel jól harmonizálnak ezek az illatok, pedig még anno először a teszterpapíron nem győzött meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Bibi

2014. május 18.

Nagyon tetszik ez az illat. A natural spray a parfümhöz képest mennyire tartós?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

Nagyon tetszik ez az illat. A natural spray a parfümhöz képest mennyire tartós?

pharmacist

2013. szeptember 22.

Olcsó, ócska, tucat. Pont annyit er amennyibe kerul. Rettenetesen szirupos, tolakodo szag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Ivett93

2013. május 20.

Én nagyon szerettem anno, de most nem venném már újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Én nagyon szerettem anno, de most nem venném már újra.

Cu2tka-baba

2012. augusztus 23.

Szerintem borzasztó. Először tetszett, teszteren jó is volt, de aztán valahogy nem vitt rá a lélek, hogy magamra fújjam. A nagymamámnak tetszett....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

boglarka88849

2012. július 1.

Deo spray változatában kaptam egyet ajándékba, és őszintén szólva, nem nyűgözött le. Az illata tucat, semmi különleges, ráadásul hamar elillan.Vécéillatosítónak tökéletesen funkcionál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Macska

2012. február 8.

Rajtam nem volt öreges...hanem nagyon dögös, tartós, füstös illat :)
Annyira sajnálom, hogy nem lehet már kapni. Olcsó illatok közül ez kiemelkedően jó volt szerintem. Főleg a tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

Rajtam nem volt öreges...hanem nagyon dögös, tartós, füstös illat :)

Cosza

2012. január 23.

Tényleg kicsit öreges az illata, de ennek ellenére szeretem, mert tartós, nagyon jó illatú és megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Részletesebb információ a smartskincare-en.