Best of Beauty 2019

Baba

Ár:   386 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 386 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narika94, Módosítva: 2011. március 3.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 386 Ft

Baba izzadásgátló golyós dezodor. Érzékeny bőrre. Ne használja sérült bőrlefületen vagy irritáció esetén!

Ár: 386 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
hsjk

2019. január 30.

El sem tudom mondani mennyire megszerettem. Mostanában teljesen lemondtam a spray-s dezodorokról, mert észrevettem hogy inkább ártanak mint használnak.. véletlenszerűen kaptam le a polcról, hogy "egynek majd jó lesz". Igaz, tél van, bár én mindig is izzadós voltam és volt hogy már fél óra után kellemetlen szagokat éreztem magamon, viszont ettől még több óra után sem. Nem mellesleg szerintem isteni "tiszta, ápolt illata" van, és az ára is nagyon nagyon jó! Én bátran ajánlom, és azt még hozzá teszem hogy a spary-s dezodorok elhagyása után méregtelenítünk, ami sajnos kellemetlen szagokkal jár, de egy kis időn belül nagyon hálás érte a testünk :) (legalábbis én ezt tapasztaltam!)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

blackrose

2018. december 7.

Èn ezt elsősorban nem izzadásgátlás szempontjából vettem meg, sokkal inkább csak ápoltság miatt. Nem vagyok izzadós fajta. Az illata kellemes, szerintem teljesen uniszex. Tetszik hogy èrzèkeny bőrre van, egyáltalán nem csíp. A ruhámat sem fogja be, pedig szeretek feketèt hordani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

DodoCore16

2018. május 8.

Nekem bevált. Kellemes az illata és megfelelően dezodorál, bár nem vagyok kifejezetten izzadós fajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Jenniii92

2018. január 9.

Nagyon jó az illata, de egyáltalán nem tartós. Ülő munka mellett is maximum 4 óráig érezni a hatását. Egy 1 órás edzés végére csütörtököt mond. Nem ajánlanám nyárra senkinek, meg amúgy sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

FrostJaina

2017. november 16.

Sajnos viszketek tőle nagyon, a dezodoralasa is elhanyagolhato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Sajnos viszketek tőle nagyon, a dezodoralasa is elhanyagolhato.

nius

2017. október 24.

A földkerekség legrosszabb deója, ever. Nem vagyok egy izzadós ember, de ettől konkértan büdös vagyok. Jobb, ha semmit nem kenek fel.Instant kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

flora08

2017. július 28.

Elégedett vagyok vele, kellemes csalódás számomra. Sok dezodort használtam már, de sajnos, azok közül több is bőrirritációt okozott. Elkeseredésemben bedobtam a kosárba, mondván, ezt még nem próbáltam. Nagyon jó illata van, hamar megszárad, és egész nap tart a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

PoisonK

2017. április 15.

Már annyi márkát, annyiféle dezodort, sprayt kipróbáltam hogy felsorolni nem tudnám.És sose gondoltam volna hogy ez lesz az az egy csak ez az egy ami beválik.Nekem soha semmi nem vált be se rexona,se nivea,csak ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

alexandraporcelain

2017. március 23.

Nem vagyok egy izzadós fajta, így egy ilyen egyszerű dezodor tökéletes a számomra. Az illata kellemes, de egyébként semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

leticiag

2017. január 15.

Ez az egyetlen olyan dezodor, ami nekem bevált. A kísérletezéseim során sajnos mindig kipattogtam, de ez tökéletesen nyugtatja a bőrt és az illata is nagyon kellemes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Cholesterol eo I eu 0 0