Baba

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Kategória:   Dezodorok

A Baba feketén-fehéren roll-on egész napos védelmet nyújt az izzadás ellen, foltok elleni technológiája segít megőrizni, hogy fehér ruhái fehérek, fekete ruhái feketék maradhassanak. Bőrápoló komponenseket tartalmazó ProDerma összetevője segít védeni a hónalj bőrét. Alkoholt nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

2018. október 22.

Már jó ideje ezt használom, nekem bevált. Keményebb, hajtós napokon is jól teljesít, bár én valamikor újrakenem. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

horanett92

2018. május 14.

Csak akkor használom, ha otthon vagyok. Ha el kell mennem valahová, vagy edzésre megyek, biztos nem ezt kenem fel. Még egy nem túl megerőltelő házimunka végzés után is savanykás izzadtságszagot érzek magamon, nem hogy egy erős kardio edzés után... 😕 Szimpatikus, hogy nincs benne alkohol és nem vettem észre, hogy foltot hagyna a ruhán, de az izzadásgátló hatása nulla. Miután elfogyott, biztosan nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

pszabina

2018. február 22.

Akkor veszem, ha nincs a polcon amit általában használok. Mindennapokra még elmegy, tényleg nem hagy foltot, de melegebb időben, sportolás mellett nem ér semmit és az egész napos izzadsággátlás is inkább 6-8 órát jelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

coffeegirl

2018. február 22.

Nekem bevált ez a deo, nem izzadtam tőle, és az illata is egész jó. Árban kb 500 Ft körül van, attól függ hol veszi az ember. Nyilván plázákban drágább lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

zsozso29

2017. december 4.

Hozza amit ígér, nem kell tőle csodát várni, de jó kis dezodor! Tényleg nem hagy foltot a ruhán, kellemesen friss illata van és izzadás ellen nekem megfelelően használ. Újravásároltam már többször is, mert nagyon jó ár-érték arányban.

Az összetevőin először meglepődtem, hiszen nem a legjobbak, főleg, hogy baba márkanév alatt fut a termék... Ennek ellenére 5 pontot adok, hiszen ez fel van tüntetve a csomagoláson, illetve más márkák termékeiben sincsenek jobb összetevők, kivéve a különböző mentes dezodorokat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Vattacukor1990

2017. szeptember 1.

Jelenleg ezt a dezodort használom, lassan már el is fogy, így tudok róla véleményt írni. Nekem sajnos nem bizonyult elég hatékonynak a nyári melegben. Csak enyhébb időben állta meg a helyét. Az illata kellemes, nem erős, számomra előny, hogy alkoholmentes, az ára kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Reb

2017. május 1.

Hatására nézve "nem egy oroszlán", de hétköznapokon nálam működőképes. Az illata semleges, foltot még nem hagyott. Hosszabb, stresszesebb napokon azért igényel némi erősítést spray-vel, vagy előző esti alapozással. Ennél jobb árban viszont nem volt még dezodorom, úgyhogy ár-érték arányra nézve ötös, de mindent összevetve inkább 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Betuka

2017. március 11.

Kellemes csalódás volt számomra ez az izzadásgátló. Nagyon jó az illata, nem túl tolakodó. Eddig hatékonynak bizonyul bár még a nyár csak most jön és ezt a márkát nyáron nem használtam még. Nagyon olcsón hozzájutottam , így ezért is gondoltam, hogy kipróbálom, eddig tökéletesnek bizonyul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 11.

Sunnyvagyok

2017. február 13.

Alapvetően alumínium mentes deokat használok, viszont egyik sem véd 100%- osan "keményebb" helyzetekben, így beszereztem egy ilyen dezodort is!
Nagyon jól teljesít és az illata is finom. Szeretem a Baba termékeit! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Nagyon jól teljesít és az illata is finom. Szeretem a Baba termékeit! :)

dorottyakss

2016. szeptember 24.

Nagyon sok fekete-fehér dezodort próbáltam már de eddig csak ez nem hagyott foltot. Nagyon jó áron van , hatékony , kellemes illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Cholesterol eo I eu 0 0