Baba

Ár:   9109 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 993 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: rozsag, Módosítva: 2020. március 9.

Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 993 Ft

Kíméletesen tisztítja és hidratáló összetételének köszönhetően bársonyosan puhává varázsolja bőrét. Gyengéd illata az ápoltság érzését nyújtja a mindennapos tisztálkodás során, az egész család számára.

Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag teszt

Ár: 993 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

aniko_farago

2020. május 31.

Imádom az illatát és azt,hogy tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Imádom az illatát és azt,hogy tartós is.

dorye

2020. május 18.

Ehhez a habfürdőhöz mindig visszatérünk, még a kamillás és a tej és gyümölcs a kedvenc a családban! Sok habja van, engem nem szárít cseppet sem, az új dobozon pedig örömmel olvastam, hogy kivették a legcsúnyább összetevőket (lilial pl), így még nyugodtabb szívvel fürdök és fürdetem vele a gyerekeket is! Nagyon szeretjük és 100 éves a Baba! Mindenkèpp maximum csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

CzafitTina

2020. március 8.

A Baba lanolinos tusfürdőről váltottunk. Mert ugyanaz a kiszerelés olcsóbb. A családban pedig aki ezt használja mindenki fürdik. Nem csalódtunk. Ugyanaz a tisztaság érzet, mint a habfürdőnél:
"Évek óta ezt használja a család. Párom és kisfiam is ezzel fürdik. Ettől az egy tusfürdőtől még nem volt semmilyen kiütésem.
Finom, krémes, tisztaság illatú. Mindenki bőre baba puha tőle.
Mi szeretjük"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Finom, krémes, tisztaság illatú. Mindenki bőre baba puha tőle.
Mi szeretjük"

Ennie86

2019. január 29.

Nekem ez a habfürdő a kifinomult tisztaság illat. :) Nagyon szerettem, pedig a baba tusfürdők eléggé szárították a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

selgah

2018. február 24.

ó de jó ehhez visszatérni! az illata valami fantasztikus és szerintem nagyon jól habzik! most egy jó ideig csak ebben szeretnék fürdeni :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

pcksz

2017. szeptember 3.

Igazi nosztalgikus illat, emiatt megbocsátom még azt is, hogy nem habzik fel rendesen a kádban. Még másnap is simán érzem magamon ezt a finom, tiszta illatot. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Kincsanna

2017. június 13.

Ősrégi klasszikus, mindig van mellette még itthon egy-két habfürdő, fürdősó meg ilyesmik, de ez az egyetlen, amit mindig újraveszek.
Az illata a megszokott "babaillat" és nagyon jól habzik.
Többfélét kipróbáltam a habfürdőik, tusfürdőik közül, de ez az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Az illata a megszokott "babaillat" és nagyon jól habzik.
Többfélét kipróbáltam a habfürdőik, tusfürdőik közül, de ez az igazi.

Toposz

2017. január 19.

A karácsonyi illatvarázs után hagyományos, diszkrét élményre vágytam, így nyúltam a gyerekkori emlékhez. Jó ár-érték.
Kicsit sajnos szárít, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Kicsit sajnos szárít, de szeretem.

Linda0222

2016. július 28.

Nagyon jó,mert nem túl erős az illata!5* párom használja, így az ő véleménye ez, mindig ezt vesszük mert mást nem akar használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

aniita

2015. november 24.

Tipikus baba termék, a jól megszokott baba illattal. Ez talán az egyetlen (talán) olyan termék amitől nem lesznek allergiás kiütéseim. Nekem tetszik, szép habokat csinál, tartós illattal rendelkezik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid