Baba

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2023. október 5.

Kategória:   Tusfürdők

• Kókusz és csillaggyümölcs illatú tusfürdő
  • Bőrbarát pH értékű
  • Mindennapos használatra ajánljuk
  • Tusolásra és kézmosásra is használható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

duchess_g

2023. április 25.

Számomra meglepetés volt, hogy tényleg jó kókuszos illata van. Az illat nem tartós, de a drágább kokuszos tusfürdőknél sem az, ahogy tapasztaltam. Jó az állaga, jól habzik és tisztít, de nagyon szárítja a bőrt, így nem fogom újravenni. Plusz nekem van valami emelyito az illataban, valami mellekillat, pedig amugy tenyleg jo kokuszos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 25.

adri0419

2023. március 21.

Nagyon jó illata van, ami sokáig érződik. Nagyon jól habzik, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 21.

gittus0924

2022. december 22.

Nem tul intenzív, de kellemes illata van. En nem vettem eszre hogy kulonosebben szaritott volna es ha ovatosan használja az ember, sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 22.

NyBetti

2022. november 18.

Szuper illata van, jól habzik ami tartósan meg is marad.
A férjem imádja, én viszont múmiára száradok tőle sajnos.
Így csak nagyon ritkán tudom használni, utána extra vastag testápoló réteg kell. De itt az én bőröm hisztis, van egy enyhe ekcémám és mindentől kiborul.
Dobozból szeretem szagolgatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 18.

Szuper illata van, jól habzik ami tartósan meg is marad.
A férjem imádja, én viszont múmiára száradok tőle sajnos.
Dobozból szeretem szagolgatni.

JBeauty

2022. szeptember 23.

Nyárra vettem magamnak ezt a tusfürdőt, mert nagyon megtetszett a csomagolása és a neve "Karibi álom".
Imádom a kókusz illatát és pont ez volt a második indok, amiért jött velem haza.
Sajnos nekem csalódás volt az illata. Nem éppen ilyen illatra számítottam az olvasottak alapján. Konkrétan nem érzek semmi kókusz illatot.
Nincs rossz illata (jó illata van), csak ahogy írtam másra számítottam. Ezzel még nem is lenne baj, de sajnos nagyon szárította is a bőrömet.
Na de volt már ettől rosszabb tusfürdöm is, úgyhogy nem is sértegetem tovább szegényt.
A szárító hatása miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 23.

A szárító hatása miatt nem fogom újravenni.

LindaLuna

Bőrprobléma: Nincs
2022. szeptember 6.

Nagyon finom illatú, mint egy karibi koktél.
De a szárító hatása szintén érezhető.
Nem szeretném újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 6.

Nagyon finom illatú, mint egy karibi koktél.
De a szárító hatása szintén érezhető.
Nem szeretném újra venni.

Meli86

2022. augusztus 19.

Nagyon szépen hidratálja a bőrt,finom illata van,nem szárít,kellemes kis tudfürdő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

Pajzs

2022. augusztus 17.

Igazi felüdülés ezzel zuhanyozni. Jól tisztít, állaga krémesebb, engem nem szárít, vidám, kókuszos illatot hagy a bőrömön, ami finoman körbeleng. Habfürdőnek is szoktam használni, zizegős habokat csinál, illata olyankor ellazít, puha tisztaságérzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

Narcika

Korcsoport: < 18
2022. július 17.

Nagyon tetszik az illata, jó kókuszos. Állaga is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. július 17.

Nagyon tetszik az illata, jó kókuszos. Állaga is jó.

Hanallys

2022. május 20.

Baba zöldcitrom mellé mikor kicsit nagyobb kényeztetésre, pihenésre vágyom. nagyon krémes, nagyon finom illat, nincs rossz szavam se.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.