Baba

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 26.

Kategória:   Tusfürdők

• Kókusz és csillaggyümölcs illatú tusfürdő
  • Bőrbarát pH értékű
  • Mindennapos használatra ajánljuk
  • Tusolásra és kézmosásra is használható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Hanallys

2022. május 20.

Baba zöldcitrom mellé mikor kicsit nagyobb kényeztetésre, pihenésre vágyom. nagyon krémes, nagyon finom illat, nincs rossz szavam se.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Jelizz

2022. április 11.

Jo az illata (kar hogy nem csak siman kokuszos) jol habzik ,bar picit szarit. Maradok a Fa tusfurdeknel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

duchess_g

2021. december 3.

Számomra meglepetés volt, hogy tényleg jó kókuszos illata van, nem gagyi. Az illat nem tartós, de a drágább tusfürdőknél sem az, ahogy tapasztaltam. Jó az állaga, jól habzik és tisztít, de nagyon szárítja a bőrt, így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 3.

ronivarga2001

2021. szeptember 30.

Nem szeretem ezt az illatot, de tisztítani tisztít, kellemes az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Nem szeretem ezt az illatot, de tisztítani tisztít, kellemes az állaga.

k001

2021. szeptember 2.

Sajnos annyira nem érzem a kókuszt rajta, de lehet, hogy az én készülékemben van a hiba. A csillaggyümölcs meg foglalmam sincs, hogy mi és milyen illatú. Mindenesetre kellemes illata van, engem nem szárít, jó az állaga. Azt hiszem maradok a Baba tusfürdőknél egy ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Dyana91

2021. szeptember 1.

Illata miatt vettem meg, mert tényleg igazi nyáridéző. Nem tolakodó és zuhanyzás után us egy darabig érződik. Viszont a bőrömet nagyon szárítja, így én kézmosásra fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

timimimi

2021. augusztus 2.

Nagyon jó illata van, igazi nyári tusfürdő, szeretek vele zuhanyozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Nagyon jó illata van, igazi nyári tusfürdő, szeretek vele zuhanyozni!

Ophelia

2021. július 21.

Többször befürödtem (:D) már Baba tusfürdőkkel, de tetszett ez a nyárias kókusz illat, úgyhogy tettem egy próbát. Tökre pozitívan csalódtam, jól habzik, tisztít, de a legjobb benne, hogy az illatát még órákig érzem tusolás után, nagyon tartós. Kicsit szárít sajnos, de közel sem annyira, mint pl a kamillás-mézes illatú társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Haracsimoncsi

2021. június 15.

A pult előtt állva nem tudtam dönteni a millió illat közül így 4 velem jött :D de ez az abszolút kedvenc! Fürdés közben és még utána is!! nagyon kellemes (nem fojtogató műanyag) kókusz illat terjeng a fürdőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Gica81

2021. június 6.

Szeretjük a kókuszillatot, ezért nem is volt kérdés, hogy kipróbáljuk ezt az amúgy is aranyos csomagolású tusit. Szerettük is, mert finom illatot árasztott és kellemesen hidratálta a bőrünket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.