Baba

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 26.

Kategória:   Tusfürdők

• Kókusz és csillaggyümölcs illatú tusfürdő
  • Bőrbarát pH értékű
  • Mindennapos használatra ajánljuk
  • Tusolásra és kézmosásra is használható

fioretta

2021. február 1.

Elégedett vagyok vele, jól habzik, tisztít és szeretem az illatát. Bár szerintem nem annyira egzotikus-frissítő, sokkal inkább krémes állagú, kókuszos-vaníliás jellegű, nem túl intenzív megnyugtató illat. Mintha picit szárítana. Gazdaságos, lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

elfmercina

2021. február 1.

Másodszorra veszem újra, nagyon szeretem az illatát. Az állaga egy picit híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Másodszorra veszem újra, nagyon szeretem az illatát. Az állaga egy picit híg.

Kinga79

2020. december 23.

Kókusz illatban nekem bármit el lehet adni. Tusfürdők közül a ritkán elérhető FA Joghurtos kókuszos a kedvenc. A Baba nagyon hasonlít rá, szerintem szuper illata van , bőrömet nem szárítja. Habfürdőben is be fogom szerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 23.

Enne

2020. szeptember 23.

Nem rossz, bár ha valaki kókusz illatú tusfürdőt keres, ne ezt vegye meg szerintem. Inkább tisztaságillatú, és érdekes, de én némi mentát is felfedeztem benne... Gazdag habot képez. Elhasználgatom, de nem venném újra. Gondolom, amúgy is csak limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

ziza27

2020. szeptember 9.

Röviden és tömören: isteni! Csodás, tartós illat, tökéletes habzás, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Röviden és tömören: isteni! Csodás, tartós illat, tökéletes habzás, nem szárít.

DobikaOlgi

2020. július 21.

Imádom, egyszerűen nem tudok betelni az illatával! Szuperül habzik, ami szintén nagy pozítivum nálam! :) Árérték arányban abszolút megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Cseresznye1006

2020. július 21.

Nagyon finom illatú tusfürdő, nem szárít, jól habzik. Szeretem.
Ár/érték arányban is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

Nagyon finom illatú tusfürdő, nem szárít, jól habzik. Szeretem.
Ár/érték arányban is jó.

Bettu

2020. július 18.

Nagyon jó kis tusfürdő. Fürdés közben inkább a kókusz dominál, de mégis érezni hogy nem teljesen csak kókusz illatú. Nem szárított, megfelelő a habzása. Nekem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Szanszi

2020. július 13.

Szeretem a Baba tusfürdőit, a lanolinos és a kamillás nálam a befutó, gyerekkoromat idézi.
Szeretem a kókuszos illatokat, kellett pont egy tusi, meg is vettem.
Nekem annyira nem jött be. Olyan semmilyen. Tusolás közben finom az illata, de utána már nem érezni, ráadásul engem szárít. Habfürdőnek nem rossz, vagy esetleg kèzmosó lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Szeretem a kókuszos illatokat, kellett pont egy tusi, meg is vettem.

Sziszikee58

2020. június 16.

Ahogy megláttam, egyből megvettem. Az illata nagyon jó, csak sajnos nem érezni túl sokáig. Ezt leszámítva nagyon jó kis tusfürdő, kevés is elég belőle - mivel jól habzik, és nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.