Baba

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba Natura micellás hidratáló tusfürdő ásványi anyagokat, növényi kivonatokat és B5 provitamint tartalmaz, kíméletesen tisztítja és felfrissíti a bőrt és segít megőrizni nedvességtartalmát. Bőrbarát formulája gyengéd a bőrhöz, ezért érzékeny bőrűek számára is alkalmas.

Nem tartalmaz mesterséges illatanyagot és színezéket. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Dyana91

2021. február 22.

Terhességem idején vettem még,ezt raktam be a kórházi csomagba.
Illata semleges,viszont engem kicsit szárított.A maradékot a párom használta el.
Újra ilyet nem veszek,sajnos SLS-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Terhességem idején vettem még,ezt raktam be a kórházi csomagba.
Újra ilyet nem veszek,sajnos SLS-es.

SpinnerCat

2020. szeptember 25.

Mivel imádom a finom illatú tusfürdõket, nem gondoltam volna, hogy bármikor is fogok ilyet venni. De a várandósság miatt kB az összes eddig használt kozmetikumomat le kellett cserélni (jó helyre kerültek, hugom a legtöbb tusi-testápoló illatától oda volt meg vissza), mert semmilyen illatot nem voltam/vagyok képes elviselni. Amikor Anyum megtalálta ezt, úgy éreztem, a Szent Grált adta át nekem 😊 Szóval émelygõs-érzékeny kismamák: hajrá, vegyétek, ez a termék Nekünk készült! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

masni987

2020. június 15.

Nagyon bevált. Illatmentes, jól tisztít, érzékeny bőrre kiváló. Viszont az ára elég magas és elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

p.bettina

2020. február 15.

A csomagolás fantasztikus, nagyon tetszik. Ugyanúgy habzik, mint a normál tusfürdők. Illata nincs, ami tök fura, mert általában illat alapján szoktam választani, de még ez is tetszik. Nem hiányzik még egy illatos termék. Az ára kevésbé tetszik, kicsi kiszerelés és sokallom a majd 800 forintot érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

markibogi

2020. február 8.

Paraben és szalicilát érzékeny vagyok, így nehéz jó összetevőkből álló kozmetikumot találnom. Mivel ebben egyik sem szerepel, így tettem egy próbát. A megszokott Baba termékek 400 ml-s kiszerelése helyett, ez csak 250 ml,így gyorsan fogy. Gél állagú, jól hangzik. Viszont semmi illata nincsen, ami miatt nem kelti azt a frissesség, tisztaság érzését. Kicsit szárítja a bőrt, ezért 4 ⭐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Fairy0124

2020. február 2.

Ekcémás a kezem, nem kicsit, és az illatmentes szappanomat szerettem volna vele leváltani kézmosásnál, mint folyékony kézmosó. Jó volt, nem irritált, kellően habzott is, de hamarabb elfogyott, mint a szappan. Így inkább maradok a 250 forintos szappannál. De tényleg nagyon jó kis tusfürdő, fürödtem is vele. Ajánlom attól függetlenül, hogy én miért nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Hidratálók: Glycerin, Pantolactone, Saccharide Isomerate, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol