Baba

Ár:   789 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2019. január 25.

Kategória:   Samponok

Természetes eredetű organikus zöldtea-kivonatot tartalmaz. Használatával a haját könnyű és friss lesz minden mosás után.

Bettu

2019. december 11.

Néha, ha olyanom van szeretem használni a baba samponokat. Ennek isteni az illata, de ugyanannyit tud, mint bármelyik másik sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Renus

2019. december 6.

eddig nem szerettem a baba termékeket mert mindig okozott irritációt a használatuk.
ez a sampon nagyon remek, az illata szuper és valóban szépen tisztít.
későbbiekben kiderul mennyire válik be, addig is erős 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

ez a sampon nagyon remek, az illata szuper és valóban szépen tisztít.
későbbiekben kiderul mennyire válik be, addig is erős 4 csillag.

Gabria

2019. november 10.

Ezt vettük a mandulás sampon helyett, amit jó sokáig használtunk. Nyugtatja a fejbőrt szerintem egy kicsit. Nekem nem tolja ki a hajmosást és ugyanúgy zsírosodik a hajam [és a páromé is egyaránt], de ettől függetlenül meg vagyunk elégedve ezzel is, mert eddig nem is volt olyan sampon a birtokunkban, ami ezt feltétel nélkül tudná. Az illata is szuper, szépen teszi a dolgát. Szépen habzik és azt vettem észre, hogy talán kevésbé korpás is a hajunk azóta, amióta ezt használjuk. Végül talán én jobban is szeretem, mint amit előzőleg használtunk. :) Ó, és szerintem nagyon jó a kupakja is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

demeterne

2019. június 10.

Nekem hamar zsírosodó hajam van. Több sampont kipróbáltam már rá, de eddig ez volt a legjobb. Nagyon jól habzik és egy nappal kitolja a hajmosast, az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

ramy1014

2019. június 9.

Itteni vélemények miatt vettem meg és nagyot csalódtam benne.Számomra használhatatlan.Miután kimostam a hajamból ragadós, és nagyon fura tapintású lesz.Hajszárítás közben is ragad tőle a kezem, pedig többször is kimosom mindig.És igaz, hogy nem lesz zsíros, viszont rettenetesen lelapul tőle a hajam, ami újabb hajmosást eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 9.

ellla18

2019. május 15.

Olcsó,nagyon jól tisztít és nem zsírosodik olyan gyorsan a hajam tőle valamint én nagyon szeretem az illatát is és még sorolhatnám... egyelőre számomra szuper ez a termék😊5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Dana1983

2019. április 20.

Majdnem olyan jó zsíros hajra, mint a Pantene Pro-V Aqua Light. Az a legjobb, de ez olcsóbb. Nem korpásodik a hajam tőle, nagyon jó illata van, jól habzik, elég egyszer samponozni.
Mivel nekem váltogatni kell a samponokat, így ez is állandó társam lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 20.

Mivel nekem váltogatni kell a samponokat, így ez is állandó társam lesz.

natasa

2019. április 18.

Nem extrém zsíros hajra vettem, 3-4 naponta szoktam hajat mosni. Ezzel a samponnal egy kicsit kitolható ez, viszont addig is szép marad a hajam. Nem szárít különösebben. Festett hajamra nem használtam balzsamot utána, és így is rendben volt. Egyszerű sampon, az összetevők sincsenek agyonbonyolítva. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 18.

Bblanka92

2019. április 6.

Nagyon jó illatú, kellemes használni jól habzik. Nem nagyon váltottam eddig sampont mivel akárhányszor próbálkoztam mindig elkezdett korpásodni a hajam. Ez ennél a terméknél nem volt, remélem nem is lesz, viszont a hajmosásonkénti időt nekem nem tolta ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

SzSofi

2019. április 2.

Szerintem ugyan olyan mint a másik csomagolással, már ebből is két flakont elhasználtam. Néha elkalandozok kipróbálgatok mást, de valahogy mindig vissza vissza térek ehhez. Kiválóan tisztit, könnyű lágy érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate