Baba

Ár:   789 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2020. február 28.

Kategória:   Samponok

Természetes eredetű organikus zöldtea-kivonatot tartalmaz. Használatával a haját könnyű és friss lesz minden mosás után.

Kattty93

2020. december 5.

Hamar zsírosodó, lelapulásra hajlamos hajam van. Már próbáltam olcsóbb, drágább samponokat is, egyelőre ez vált be a legjobban. A hajmosás 1-2 nappal kitolható más samponokkal történő hajmosásokhoz képest és a hajam sem lapul le, frissnek érzem. A samponnak kellemes az illata. Végső elkeseredésemben emeltem le a polcról, de összességében kellemesen csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Bambi789

2020. október 9.

Az illata nagyon tetszik, kb egy napig éreztem is a hajamon, szerintem ez nem rossz. A zsírosodás tempóján nem csökkentett jelentős mértékben; na jó, jóindulattal esetleg 1-2 napot. Ellenben durva mód szárítja a hajamat. Már a legelső mosásnál érezhető volt, mikor a hajamon volt, hogy nagyon fura anyaga lett tőle, és ez sajnos egészen a következő mosásig megmarad. Kellemetlen, durva tapintása van tőle a hajamnak. Illetve nem durván, de korpás lett tőle a fejbőröm, amivel sosem volt problémám korábban. Végül félreraktam, pedig van benne még 3-4 mosásnyi, de megelégeltem egy időre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 9.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 12.

ár-érték arányt nézve tökéletes,úgy vettem észre hogy valóban segített a zsíros hajamon,korábban 2 naponta mostam hajat,most elég egy héten egyszer vagy maximum kétszer.Hajvégeimet nem szárította,könnyen habzik.Az én félhosszú hajamra fél évig kitartott egy flakon. Az illatát pedig kimondottan szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

barnaorsi96

2020. június 19.

Tini korom oda ( kb 10 éve) nem sikerült jó sampont talalom zsirosodo hajamra. A hajmosasom napján szep és friss a hajam viszont masnap már jött a szárazsampon és hajgumi... mióta ezt a termeket hasznalom 5 napig is kitudom húzni hajmosas nélkül, max az utolsó napon hasznalok száraz sampont azokon a részeken amiket “sokat fogdosok”. Nekem nagyon bevált, 550 forintert szoktam venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

PrincessBell

2020. június 14.

Kellemes illatú, vizes állagú sampon.
Amit nálam okozott: korpa. Ez azért "csodálatos" eredmény egy sűrű, vékonyszálú, nagyon gyorsan zsírosodó hajon, mert se a pubertásnak, se a régebben állandóan összefogott és lelakkozott hajviseletnek, se a 40 fokos nyárnak, se egyik olcsó samponnak, semminek nem sikerült ezt elérnie életem 30 éve alatt. Bárki kiröhöghet, de először fel se ismertem a problémát, azt hittem, hogy valami ráhullott a fésűmre és az koszolta be a fejbőrömet...
Ezen kívül teljesen bezsírosította a hajtövemet, napi hajmosást prognosztizálva és viszketős lett a téma.
Még egy dologban első az életemben: kidobtam. Soha semmilyen kozmetikumot nem dobtam még ki, de ez idegből ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Kellemes illatú, vizes állagú sampon.

Queen16

2020. június 10.

Nem rossz, tényleg mintha kitolta volna a napokat a zsiros hajamal,mert kb 4 -napon már le lapul es ósszeáll,de sztem nem extremen zsiros valakinek mar 2 nap is bezsirosodik komoly lehet :D a lényeg hogy habzik, tisztit ami elvarhato egy sampontol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

aniko_farago

2020. május 31.

Nem szeretem az illata miatt és azért sem mert a hajam összetapad tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Nem szeretem az illata miatt és azért sem mert a hajam összetapad tőle.

Csillampor26

2020. január 29.

Az elején jónak bizonyult, picit tovább bírta a hajam hajmosás nélkül, de 2-3 hét használat után hirtelen elkezdett viszketni tőle a fejbőröm és hámlani. Ilyet én még sosem tapasztaltam, remélem másnál nem fog ilyen reakciót kiváltani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Bettu

2019. december 11.

Néha, ha olyanom van szeretem használni a baba samponokat. Ennek isteni az illata, de ugyanannyit tud, mint bármelyik másik sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Renus

2019. december 6.

eddig nem szerettem a baba termékeket mert mindig okozott irritációt a használatuk.
ez a sampon nagyon remek, az illata szuper és valóban szépen tisztít.
későbbiekben kiderul mennyire válik be, addig is erős 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

ez a sampon nagyon remek, az illata szuper és valóban szépen tisztít.
későbbiekben kiderul mennyire válik be, addig is erős 4 csillag.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract