Babaria

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Luiselotte, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. október 27.

Lelőhely:   Online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• regenerál és vitalizál
  • egységesíti az arcbőr tónusát
  • mérsékli a ráncokat és megelőzi azok kialakulását

Luiselotte

2021. október 26.

Kedvező áron találtam egy webshopban, gondoltam kipróbálom. A karom belső felén nem okozott gondot.
Az arcomon 4 nappal nyaralás előtt kémiai égési tüneteket okozott. Éjszakára kentem fel vékonyan, picit bizsergette a bőröm de azzal a megnyugtató tudattal aludtam el, hogy érzem ahogy használ, nyaralásra még a jelenlegi állapotomnál is csodálatosabb leszek.
Másnap reggel vörös arccal keltem, megcsináltam a reggeli rutint+ fényvédőt kentem.Napközben bitangul égett az arcom, amint hazaértem lemostam mindent és vastagon Fenistilt kentem fel, hogy nyugtassam . Kellett pár nap amíg rendbe jöttem , a már alig látható foltjaim tűz vörösen virítottak nagyon kevés kellett hozzá, hogy elsírjam magam, mert 2 éve jöttek ki és azóta kínlódok velük, hogy eltűnjenek, amit eddig haladtam azt úgy tűnt egy este alatt tönkretettem.
Szerencsére a bőröm és én is megnyugodtam, nyaralás alatt végig 50 faktort kentem és az arcom árnyékban volt.
A krémről: könnyed állagú, hamar beszívódó, enyhe illatú.
A csomagolása műanyag tégelyes , élőben sokkal szebb mint ezen a képen.
Mindezekre 1 pontot tudok adni, lehet, hogy másnak élete krémje lesz és 3 tégely után egy darab foltja se marad, ki tudja…Nekem leesett az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 26.

A krémről: könnyed állagú, hamar beszívódó, enyhe illatú.
A csomagolása műanyag tégelyes , élőben sokkal szebb mint ezen a képen.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Egy spanyol kozmetikai gyártó, a Lipotec által Chromabright néven marketingelt összetevő, mely a gyártó szerint világosítja, ragyogóvá teszi a bőrt. Használható bármely olajat vagy szilikont tartalmazó készítményben, ahol a bőr világosítása a cél. A gyártó marketing anyaga az összetevőről itt található.

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.