Babé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andicska, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissít, hidratál és megnyugtatja a bőrt - Olajmentes gél nyugtató és hidratáló összetevőkkel, Napozás, borotválkozás után igénybevett bőrre. Minden bőrtípusra.

Babé Aloe Gél 100% - 7 ml tasakos termékminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 150 Ft vagy AJÁNDÉK 1.500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Anna4836

2019. október 15.

Nagyon kedvelem ezt a terméket, az ára ugyan borsos, de még nyári intenzív mindennapos használat mellett is több mint fél éven át használjuk a férjemmel. Napozás után nyugtatja a bőrt, hátra, vállra, testre és arcra is használjuk főleg nyáron mindketten. Picit ragacsos első érzést kelt közvetlen felkenés után, de gyorsan beszívódik és nagyon kellemes illatot hagy maga után még órákon keresztül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

bbianka9

2019. augusztus 13.

Síeléskor hólyagosra égett az arcom és "gyors megoldásként" vettem SOS-ben amíg eljutok a bőrgyógyászhoz. 2-3 nap alatt helyrerakta az arcomat így nem is kellett mennem. Az állaga ragacsos de a bőröm gyorsan beszívta, nem hagyott ragacsos érzést maga után és kellemesen hűsített. Puha lett utána az arcom mint a babapopsi. Az ára elég borsos, de sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Wintergirl

2018. szeptember 7.

A bőrgyógyászom ajánlotta a bőrömre, és nagyon bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 7.

A bőrgyógyászom ajánlotta a bőrömre, és nagyon bevált!

KicsiBogyo

2017. november 24.

Olyan jókat hallottam róla, de hatalmas csalódás volt. Epillálás utáni regeneráló gélbek vásároltam, de rgyszerűen borzasztó!! Úgy ragad a bőröm, mintha ragasztóval kentem volna be. Nem is okozna gondot, ha egy 1000 forintos krémről beszélnénk! Soha többé!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

3tara2

2017. október 30.

Nagyon elégedett vagyok vele!
Elsősorban esténként jó használni, lefekvés előtt, amikor nem rohan az ember.
Ha az arcomra kenem előhidratálóként, nem spórolok a mennyiséggel. Komótosan bemasszírozom. Utána még teszek-veszek egy pár percig, majd jöhet a szokásos esti arcápolás. Reggel örömmel nézek a tükörbe, ami megnyugtató, mert nem egy majd' ötvenéves múmia nyikorog vissza a tükörből, hanem egy fitt szexi, öntudatos nő.
Szóval....nekem bejön.😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 30.

Nagyon elégedett vagyok vele!
Elsősorban esténként jó használni, lefekvés előtt, amikor nem rohan az ember.
Szóval....nekem bejön.😉

Lina14

2016. július 8.

nekem leégésre bevált, esetleg borotválkozás utánra is, néha rakok az arcomra is, nem irritálja a benne lévő parfüm, de rendszeresen biztos nem tenném fel oda. szépen gyógyítja a bőrt, nyugtat és valóban ragacsos, de engem ez nem zavar

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

Alice83

2015. május 1.

Erős illatú és ragacsos..inkább a nature republic aloe vera zseléjét ajánlom.. árban is jobb..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

ylexe

2014. június 30.

100% aloe, ezt az átverést....... eddig imádtam, de most mérges lettem látva, mennyi minden más belefért még a flakonba...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Makk Zsuzsó

2013. június 3.

Önmagában nem szerettem használni, mert nem szívódott fel rendesen és ragacsos maradt a bőröm utána, mint a gélektől általában. Így összekevertem natúr babatestápolóval, meg ilyen-olyan növényi olajokkal, és már kész is volt a napozás utáni testápoló. Egyszeri kipróbálásra jó volt, de nem lettem a rabja. Ha 100%-os aloe verát szeretnék, akkor Cosmio, ami ráadásul töredékébe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.

Andicska

2013. május 30.

Borotválás után nem engedi kipattogni a bőrt, nincs viszkető érzés a kényesebb területeken sem!
Testápolóként viszont szerintem kevés: elég, ha megnézzük, hogy a 3. összetevő a denaturált alkohol, aminek szárító hatása van. A hátam problémásabb, pattira hajlamos, oda szoktam kenni még néha-néha, mert ott nincs szükségem "visszazsírozó" hatásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Betaine
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.