Babé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biuka, Módosítva: 2013. február 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A fürdető gél 20% mandulaolajat és feketeribizli kivonatot tartalmaz, gazdag omega 3 és 6 esszenciális zsírsavakban.

Sancsa

2017. január 9.

Mi az atópiás verziót használjuk, de pozitív hatást nem tapasztaltunk. Nem olcsó, de kevés kell belőle, nagyon sokáig elég. De a piros, száraz foltokon, rendszeres testápolás mellett sem segített :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

SweetViolet

2015. július 29.

Még a kislányom születésekor ruháztunk be rá, azonban ő sajnos az én problémás bőrömet örökölte, és a bőrgyógyász gyógyszertári mosakodóra állított bennünket. Maximum 4 hónapig használtuk, de még bőven megvan a fele, így igazán kiadós. Az ára igen borsos, az ár-érték aránya pedig nem a legjobb, tekintve, hogy nem teljes mértékben atópiás bőrre való és elég erős illatanyagot tartalmaz. Valószínűleg később elhasználjuk, amikor már nem kell tartanunk magunkat a szigorú minden-mentességhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

zimmbo

2015. január 16.

Én is csalódtam benne. Az ára nem érdekelt, azt hittem, a legjobbat veszem a gyereknek a száraz, viszkető bőrére, de nem teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Hajni33

2015. január 15.

Nagyot csalódtam benne.azt hittem ha drága jobb is mint a többi babáknak szánt cuccok.nagyon szárította a kisfiam bőrét kezdetektől ezt használtuk jól igénybe vette szegénykém bőrét amire a fürdető kenőcs se volt már jó.aztán rátaláltam az olivás ziajára és az rendbehozta azóta gyönyörű neki és nem viszket és nem kell kennem semmivel se fürdés utánn.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

bnezsu

2014. április 26.

Nekünk nem vált be. :( Felesleges pénzkidobás volt, itt porosodik. Nem is értem hogy egy tusfürdőt amit elvileg érzékeny bőrű babáknak fejlesztettek ki, hogy tartalmazhat parfümöt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Bibike

2013. szeptember 22.

Sokszor ezzel fürdök és nagyon szeretem. Nem szárítja a bőröm, szép puha lesz tőle tusi után. Ugyan az illata nekem kicsit fura, de megszokható. Mivel nagyon érzékeny bőröm van, így örülök neki, hogy rátaláltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

biuka

2013. június 27.

@blackhorse, én írtam a listát, és lehet, hogy nem voltam túl ügyes elsőre :) De ahogyan írtad ... SLS miatt nálam is leszerepelt. Ettől eltekintve nem volt vele baj( illat, állag), de azt feltételezem hosszabb távon nem egy barátságos dolog SLS-ben áztatni a gyerkőcöt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 27.

Anahita

2013. április 26.

Soha, semmilyen problémát nem okozott, ellentétben más, agyonhirdetett babakozmetikumokkal.
Jó szívvel ajánlom érzékeny bőrű babáknak is, akármilyen csúnyának is látszik az összetevő lista.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

blackhorse

2013. január 11.

Csak azt nem értem hogy mit keres benne Sodium Laureth Sulfate! Az összetevő lista nem jó, mert itt tartom a kezemben és a első Aqua, majd mindjárt a második a Sodium Laureth Sulfate. Bíztam a márkában, de mikor ezt megláttam a flakonon kicsit csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 11.

lynus

2012. augusztus 8.

A kislányom fürdetéséhez 4 hónapos kora óta használjuk. Nem a legolcsóbb, de nagyon megéri az árát, mert nagyon sokáig elég! Jól habzik, nem szárít, mi szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Emulgeálószer és emoillent. Kémiai szerkezete nagyon hasonlít a gliceril-sztearát-ra, csak sztearinsav helyett arachidonsavat tartalmaz, ami egy telítetlen zsírsav, és a mogyoróolajban található meg többek között. Maga az emulgeátor tehát természetes vegyületek természetes kötéssel való összakapcsolásával nyert anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology