Babé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2012. december 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Hajhullás elleni sampon.Segít a hajhullás megelőzésében.Erősíti és revitalizálja a hajat.Élénkíti a hajnövekedést,aktiválja a szőrtüszőket.Szabályozza a zsírosodást. 250 ml.

csizi

2018. november 29.

Nekem nem vált be, sőt, hajmosás után több hajszálat találtam (illetve maradt a kezemben miután kinyomkodtam a hajamból a vizet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

birdie

2014. december 22.

A szokásos őszi hajhullásomnál vetettem be azt a sampont, miután elfogyott a hair nice kencém, ami lassította ugyan a hajhullást de mivel kevés volt már a tégelyben, nem tudta teljesen megállítani. Ezért kerestem egy valamivel olcsóbb, kiadósabb terméket és erre a samponra esett a választásom. Korábban már használtam, évekkel ezelőtt, de nem emlékeztem milyen eredménnyel. Most friss az élmény, ezért véleményezem. Teljesen megállt a hajhullásom. Sőőt...babahajam is nőtt, elég sok. Minden hajmosásnál használom, és azt vettem észre, hogy mosáskor is csak minimális hullik azóta is. A hajam tapintása tényleg nem az igazi utána, ha csak ezt használom, de én utána használok más sampont is (vagy előtte balzsamot) és így működik. A hatása sem vész el, és a hajam állaga is klassz marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 22.

Demonshadow

2014. január 26.

Még tinédzserkorom elején kezdett el nagyon durván hullani a hajam, akkor írták fel ezt rá a bőrgyógyászaton. A hajhullást azóta hírből sem ismerem, rengeteg babahajam van, viszont azóta problémás lett a hajápolás. A fejtetőm viszket, száraz, a hajam korpás, a hajvégek szárazak. Nyilván ez a hajtípusomból is fakad, viszont azóta nem találtam meg a számomra megfelelő sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Eduska

2012. december 4.

Én eddig kétszer próbálkoztam vele, 3 éve és idén. Mindkét alkalommal a bőrgyógyászom beszélt rá, aki egyértelműen jutalékot kap érte,mert minden problémára a babé termékeit ajánlja, mint egyetlen számításba vehető csodaszer.
Sajnos nekem egyáltalán nem vált be ez a sampon, se a többi terméke, szerintem nagyon túl vannak árazva és semmit sem érnek. Ettől is csak fokozódott a hajhullásom.
Már egy flakon rám romlott, azt kidobtam, most meg pakolászhatom a másikat,mert hülye voltam és hagytam magam még egyszer rádumálni:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

siss

2012. december 4.

Évek óta őt használom,tökéletesen bevált.Az ára elég drága,de kiadós sampon,nem kell belőle sok,így viszonylag sokáig elég.Nálam akár 4-4,5 hónapig is akár,pedig kétszer samponozok és kétszer mosok hajat egy héten.Jól habzik,jól tisztít,kellemes illata van.Volt,hogy elcsábultam olcsóbb irányba,de mindannyiszor visszatértem hozzá.Nem zsíros tőle a hajam,könnyen kifésülhető,pedig balzsamot se használok,mert iszonyatosan vékonyszálú a hajam amúgy is.Számomra ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA
Vitaminok: Biotin

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.