Babé

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisette, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

A Babé popsikrém védi a babapopsit, segít megelőzni az irritációt és a pelenkakiütést.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dolo

2020. augusztus 8.

Nekünk nagyon nem vált be. Elfogyott a gyógyszertári popsikrémünk és a pandémia miatt nem tudtak a patikában készíteni, pedig eddig csak az vált be. A kislányom feneke viszont borzasztóan kipirosodott, így vettem mindent, hátha valami segít.
Ez folyik, alig tudom kenni, mert minden krémes lesz, ráadásul semmit nem csinált és drága is.
Szeretem a Babé termékeket, de ez most nagyon nem jött be!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Szeretem a Babé termékeket, de ez most nagyon nem jött be!

Szandra9073

2017. március 31.

Sajnos nekem is elválik 2 komponensé. A viz csurog belőle, a krémet meg úgy kell kierőszakolni. Éppen ezért nem használjuk sűrűn, de ha mégis szeritem nem tud többet mint bármelyik másik popsikrém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

eticsiga

2017. január 23.

Sudocreamet használtunk sokáig de nagyon piros pelenkakiütés egyre csak rosszabb lett. Bepanthen, Neogranormon popsikrémtől sem lett jobb. Ebből pici mintánk volt ami tartott pár napig mert nagyon kevés elég belőle. Állagra nagyon könnyű kis krém, könnyesn eldolgozható nem hagy fehér foltot de mégis nagyon hatásos. Pár nap alatt segített a pelenkakiütésen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

judzsdinn

2016. augusztus 25.

Ajándékba vettem más Babé termékekkel együtt. (használom és szeretem a Babé termékeket) Nemrég kérdeztem meg, mennyire vált be. Nagyon szeretik, a hasmenés utáni felmaródott popsit 1 nap alatt helyrehozta. Kicsit drága, de megéri a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

laural

2015. november 29.

Ajándékba kaptuk, és nem tudom, mi az oka, de már első használatkor két fázisra vált, egy kemény krémre, és egy teljesen vízszerű folyadék fázisra. Mikor nyomtam a tubusból, a szilárd rész alig jött ki, a leve pedig a könyökömig csorgott közben. Mindenesetre egyszer-kétszer kipróbáltam, nem ártott, de nem is használt nagyon. Pelenkakiütés esetén maradok a Sudocrem-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

k.andreavivien

2013. május 21.

Imádom! Kisfiam bőre nagyon problémás volt és csak ez vált be. Próbáltam már rengeteg más, atópiás bőrre kimondottan ajánlott terméket, de nem segített, így marad. Csillagos 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 21.

Anahita

2013. április 26.

Nagyon szerettük, miután megismertük kizárólag ezt használtuk. Sokkal jobban szerettem az állagát, mint akár a Neogranormonét, akár a Bepanthenét, és ahogy mások is írták még a csúnyán gyulladt bőrt is pillanatok alatt rendbehozta. Azóta minden friss babás ismerősömnek viszek ajándékba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

razovairotkiv

2013. február 18.

Nekünk nem vált be (pont most írok róla a blogon). Amikor ezt használtam akkor a lányom feneke piros lett és volt olyan is ha végig aludta az éjszakát, hogy reggelre kiütések lettek rajta. Ilyenkor csak a Naturlandos vagy a Sudocreme volt az ami helyrehozta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 18.

musztafa

2013. január 30.

Nagyon bevált! Anno többféle popsikrémet is kipróbáltunk, de ez volt a legjobb! Amikor ezt használtuk, soha semmilyen pirosság, kiütés nem volt a babapopsin!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

rytha84

2013. január 22.

Nagyon ajánlom minden anyukának! Az én babám popsija nagyon csúnya volt, és semmilyen krém nem segített rajta. Elkezdtem ezt használni, és 3-4 nap alatt gyönyörűen rendbe hozta, teljesen eltűnt a pelenkakiütés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, PEG-8
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient).

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az indiai tömjénfából kicsipázó és megszáradó nedv, más néven a tömjén, melynek hatóanyaga a boswellin-sav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, bőrkondícionáló és filmképző hatású összetevő és illatanyagként is használatos. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és serkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology