Babé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Lágyan tisztító hatóanyagokat tartalmazó zselé, egész napra tisztaság és komfort érzetet ad. Megelőzi és puhítja a pattanások és aknék okozta hegeket. Szabályozza a faggyúmirigyek működését. Antiszeptikus és antibakteriális hatású. Enyhe hámlasztó hatású. Bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő.

Timcsi85

2017. május 26.

Imádom az illatát, szépen tisztít, jól habzik, kielégitően tisztít. Kíméletes a bőrömmel de a napi szennyeződéssel kevésbé. Este és reggel is használom elektromos arctisztítóval. Szeretem, ajánlom is, bár elenyésző a hámlasztó hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

simply

2017. március 5.

November legeleje óta használom minden nap egy vagy két alkalommal, nagyszerű termék! Borsos ára van, de több, mint 4 hónapig elég még rendszeres használat mellett is. A bőrömnek nagyon kellemes érzése van használat után, nem húzódik, csak friss és tiszta. Kevesebb a pattanásom, lassabban fényesedik ki a bőröm. Finom az illata is. Nem népszerű termék, amit nem is értek, hiszen szerintem csodálatos dolgokat művel a zsíros bőrrel! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

ujfipati

2015. november 27.

Nekem nagyon bevált!
A tonikjával és a bőrradírjával használom, nagyon sokat javult a bőröm állapota. Sokat kísérleteztem magamon, és ennél állapodtam meg, magasan veri a többi kenceficét. Kár,hogy nem találtam rá előbb. 5*
Ja,és nagyon nagyon sokáig elég,mert minimálisat fogyasztok egy-egy alkalommal. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Nekem nagyon bevált!

tothszandra

2014. augusztus 30.

Nálunk az öcsémnek ajánlotta a bőrgyógyász, és amikor 1x-1x használtam, másnapra szebbnek is tűnt az arcbőröm. Ezután én is rászántam a pénzt, mert azért majdnem 4000ft-ért szerintem nagyon drága, de megbántam. 2 hétig használtam minden este, az arcom minden nappal egyre pattanásosabb lett, de biztattam magam, hogy lehet, hogy csak hozzá kell szoknom. A 2. hét végén mikor már elviselhetetlennek éreztem azt, hogy mennyire pattanásos lettem, (tinédszer koromban voltam utoljára ennyire) úgy döntöttem, befejezem a használatát. Azóta is a szekrényben csücsül, és nem valószínű, hogy a kukán kívül bárhova kerülhetne onnan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

vador

2012. április 11.

Elég vegyes érzéseim voltak ezzel a lemosóval kapcsolatban, bőrgyógyász tanácsára vettem meg, és kezdetben nagyon jónak éreztem, de egy idő után úgy éreztem, inkább ront, mint javít a helyzeten. Aztán elhagytam, és lőn, jobb is lett a bőröm. Mikor a szavatossági idő lejárta vészesen közeledett, elkezdtem újra használni (utálok kidobálni ilyesmit) és úgy éreztem, mégse rossz cucc ez, és botor módon vettem egy újabb tubussal. Ami aztán meggyőzött arról, hogy mégiscsak szebb volt az élet nélküle. :) Mai fejjel az SLS és az illatanyag miatt eleve nem venném, és végülis nem csoda, hogy szárított. (Igen, lógok az összetevőkkel, de hamarosan feltöltöm.)
Az ára felénk ~3500 Ft, ami elsőre húzósnak tűnhet, de nagyon kiadós, még úgyis hónapokig tartott, hogy a végén a hátamra is kentem. Csak este használtam, majd csak minden másnap, épp azért, mert szárított. Sajnos nem tudok több pontot adni, szvsz egy magát professzionális márkának hirdető cégnek ennél jobb termékeket kéne kínálnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Biotin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.