Babor

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: hgera, Módosítva: 2017. március 13.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alapvetően minden bőrtípusra használható speciális olaj. Az olajban és a vízben oldódó szennyeződéseket is feloldja a nélkül, hogy a bőrnek húzódó, feszülő érzést okozna. Növényi alapú hidrofil tisztító olaj, minden bőr kétfázisú mélytisztításához.

mrs.imperator

2017. május 7.

A psychoactive base-sel kombinálva kell használni, vízzel jól elmasszírozni és utána lemosni. Nem olcsó termékek, viszont gazdaságos, mert pár csepp elég belőlük és valóban profi kozmetikumok. Nekem elég zsíros mitesszeres bőröm van viszont kedvelem az olajokat. Szépen lemosható, csak a tiszte, varázslatosan puha bőr marad utána, semmi zsíros utóérzet. Hogy mennyire pattogzok ki tőle, megírom később.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

vekilonka

2016. május 26.

Durván begyulladt tőle a bőröm, azt hiszem nem vásárolok többet Babor terméket. Ahogy látom, nem vagyok egyedül ezzel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

őzgida88

2016. március 17.

A lemosójával együtt használom elegyként. Idáig ez vált be a legjobban. Még soha semmilyen irritációt, kinyomhatatlan mély pattanást nem okozott. Szeretem, hogy az olajnak nincs illata, a lemosójának azonban igen. Így együtt jól kiegészítik egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

lipstick1005

2014. december 8.

Hát ahogy látom én leszek az aki erősen kihúz a tömegből. 'Fantasztikus' arcbőröm van, kombinált ám de nagyon érzékeny, száraz és nagyon vékony. Ez mind egyben. Nem vagyok nagy híve a kozmetikusoknak de rávettem magam. Ő ajánlotta a Babor termékeit, azon belül is ezt a lemosót a kombinált bőrre való aktivátorral. Meg is vettem, szivtam kicsit a fogam az ára miatt de gondoltam bármennyi pénzt megér, hogy végre helyrejöjjön az arcom..
És akkor most térnék rá a fekete levesre. Ellent kell mondanom az előttem szólóval, mert nem, nem szereti minden bőrtípus az olajat. alapból számomra szörnyen macerás ez a kétfázisos dolog,kifolyik a tenyeremből. Amit a legjobban utáltam benne mégis az, hogy hiába mostam meg vele kétszer is egymás után az arcomat, olajos maradt a bőröm, amitől olyan szép pattanásaim nőttek reggelre hogy legszívesebben sírva fakadtam volna. Ja, a másik dolog, hogy nem szedi le 100%osan az alapozót. Megtöröltem utána az arcom és alapozós volt a törülköző.(ismét említeném,hogy 2x is megmostam az arcom).Szóval röviden: macerás a használata, nem szedi le alaposan a sminket, olajos marad a bőr, pattanásaim lettek tőle, piszok drága.
Nem lebeszélni szeretnék róla mást, mert elhiszem ha valakinek meg ez a non-plus-ultra, csak gondoltam megosztom az én tapasztalataimat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 8.

Guerlain Fangirl

2012. október 15.

Mini kiszerelésben adták egy utazó szetthez, és ha már ott volt, gondoltam, kipróbálom. Szkeptikus voltam, mert hát olaj... Testre még hagyján, de arcra...? Nekem nagyon nem. Hát, most már igen. Soha nem gondoltam volna, hogy egy olaj alapú lemosó (az aktivátorával keverve) ilyen alaposan tud tisztítani. A bőröm nagyon hálás volt érte (pedig amúgy a kombinált/zsíros bőröm nem nagyon szokta szeretni az olaj alapú dolgokat).

Kicsit gondban vagyok a beszerzéssel, hiába a professzionális háttér, sajnos a terméktámogatás nem a legjobb az országban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

LexiSmink

2012. június 10.

Ehhez a termékhez lemosót is kell használni, mert a kettő elegye képezi a lemosást. A bőröm nagyon szereti az olajat, de mindenképpen le kell mosni hamár megszívta magát elegendő mennyiséggel. Ez a hy-öl olaj szuper! Nekem nagyon bevált. Ahogy ráteszem az arcomra, szinte feltöltődik. Nagyon kellemes az illata és egyáltalán nem okoz irritációt. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

eryland

2012. április 16.

Két nap használat után begyulladt az arcom.Soha többet Babor-t!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

Két nap használat után begyulladt az arcom.Soha többet Babor-t!!!!!!!!!

HBrigi

2011. december 8.

Kicsit macerás, de tényleg szépen, kíméletesen tisztít és egyáltalán nem zsírosítja a bőrt. Nagyon puha utána az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 8.

MelC

2011. november 4.

A Babor nagyon profi krémeket gyárt. Maximálisan elégedett vagyok velük. Ez az arclemosó olaj a világ egyik legjobb lemosója. Persze ehhez meg kell venni a lemosó változatát is, mert együtt hat. De ez az olaj, valami fenomenális! Aki teheti, próbálja ki a Babor termékeket, 100% nem fog csalódni bennük. Soha egy ragya nem jött ki rajtam, ha ezeket használtam. Vagyis használom most is. Fantasztikusak a krémjei is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 4.

hgera

2011. október 29.

Regisztráltam a Babor honlapján és a hozzám legközelebb eső Babor kozmetikából kaptam a bőrömnek megfelelő mintákat.
Nem szárít, nem hagy olajos érzetet, azt nyújtja, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 29.

Nem szárít, nem hagy olajos érzetet, azt nyújtja, amit ígér.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate