Babydream

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4 x 80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Kiszerelés:   4 x 80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Gyengéd és alapos tisztítást nyújt. Bio körömvirágot tartalmaz. Vegán termék.

Tim

2019. május 4.

Valóban elég nedves, habzik, de én szeretem. Sokszor kihúzott már a nagy sz*rból. Nálunk nem okozott allergiát egyik gyereknél sem. Ár-érték arányban a legjobb, főleg, mikor akciós. A zöld, szenzitív Babydreamnek szebbek az összetevői, de ez hatékonyabban tisztít. Együtt használom a kettőt, azt akkor, ha csak pisis a pelus, vagy ha egy törlőkendő nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Annabelle89

2019. március 13.

Ár-érték arányban is a legjobb popsitörlő amit használtunk. Drágább márkák popsitörlőitől kisfiam másodperceken belül kipirosodott, ettől nem. Csak azért 4 csillag mert a csomag vége felé már tényleg túl nedves. De mi szeretjük

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

felicitas

2018. szeptember 8.

A harmadik, negyedik összetevő fogalmam sincs mi, de nem hangzik jól. Sebaj. Jó termék. Lenne. Nagy, kellően nedves, erős. Nagyobb, mint a márka többi popsitörlője. A baj, hogy habzik és annyira át van itatva, hogy az aljában már szinte folyik a víz. Először tetszett, de ezek miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract