Babydream

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Mosakodó hab érzékeny bőrre panthenollal és bisabolollal.Illatanyag mentes,nem tartalmaz mesterséges színezéket és tartósítószereket.Ásványi-,és paraffinolaj mentes.Ideális érzékeny bőrű felnőtteknek is.

hollieme

2017. október 27.

én kézmosónak használom, és nem fogom újravenni. nem tisztít jól, sokszor kellett újramosnom más szappannal a kezem, hogy lejöjjön róla a piszok. az összetevői nagyon szépek, nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos számomra nem elég hatékony és úgy vettem észre, hogy még kissé szárítja is az extrém érzékeny kezemet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Makk Zsuzsó

2017. október 25.

Update: levonok egy csillagot, mert nem túl hatékony. Sokkal többet kell pumpálnom belőle, mint a sajnos már kivont Balea Extra Sensitiv habjából. Nem érzem tisztának az arcom utána.

Teljesen rendben van, kivéve az, hogy limitált. Ezért kénytelen leszek betárazni belőle. A Dm Saubarhez képest nem sok különbséget látok, talán ez mintha egy picit kevésbé szárítana, és krémesebb habot képez. De lehet, hogy csak beleképzelem. Mindegy, úgy jó, ahogy van. Reggel és este is ezt használom arctisztításra, este hidrofilkenőcsös sminklemosás után ezzel szedem le a maradékot.
Nagyon kíméletes, érzékeny bőrre szerintem nincs jobb ár/érték arányú alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Soly77

2017. szeptember 11.

Nagyon jó kis natur fürdető, szeretem hogy nem agyon illatosított. Teszi a dolgát semmi irritációt nem okozott sem nálam sem a kisfiamnál. Kár hogy limitált... ujra venném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Viki880326

2017. augusztus 31.

Szuper kis fürdető. Szépen tisztít, jók az összetevői. Ráadásul a kisfiam is imádja a "habi-habit"! :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

ravadri

2017. július 20.

Én is arclemosónak használom, nagyon kíméletesen tisztít és kellemes használni a hab állaga miatt. Árban is teljesen rendben van, remélem a későbbiekben is lehet majd kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

GalambSz

2017. május 24.

Imádom! Én arclemosónak használom, a gyerkőc kézmosónak és ezzel is fürdik. Az összetevői figyelemre méltóak, ekcémás bőröm is bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

cooleva

2017. április 25.

Ó, de sajnálom, hogy limitált! :-( Nagyon jó kis termék, csodaszép összetevőkkel. Magamon és a kisfiamon is használom, abszolút bevált. Picit sem szárít, nagyon gyengéden távolít el mindenféle szennyeződést, holnap rohanok is venni belőle még párat! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Matilda

2017. március 31.

Szép összetevők, nem irritál, illatmentes és könnyű használni a pumpás adagoló miatt. Arclemosáshoz vettem, a már előttem leírt okok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Izar

2017. március 11.

Meglepő, de nehéz manapság olyan tisztítóhabot vagy gélt találni a drogériákban, aminek minimális mennyiségű és kíméletes összetevője van, valamint nincs benne illatanyag. (Igen, még a babatermékek közt is ritkaság.)

A hét elején találtam rá erre a Rossmann-ban, és ezt kell mondjam, telitalálat!

Semmi illatanyag, ez már önmagában csoda.
Finom, puha habot képez és másfél pumpálásnyi elég is nekem. (Arctisztítási rutinom viszonyításképpen: szemsminket micellással szedem le, BB krémet olajos lemosóval, majd jön egy gél vagy hab, hogy tényleg tisztának érezzem a bőröm.)
Nem irritál, nem okoz pattanásokat, könnyű lemosni, és szerintem nem hagy maga után semmilyen nyálkás réteget. Összességében úgy érzem, nagyon hálás a bőröm, hogy végre találtam neki egy kíméletes, illatmentes lemosót.

Mivel limitált kiadás, így azt hiszem, betárazok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

A hét elején találtam rá erre a Rossmann-ban, és ezt kell mondjam, telitalálat!

Semmi illatanyag, ez már önmagában csoda.

Mivel limitált kiadás, így azt hiszem, betárazok belőle.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Betaine