Babydream

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: boggyer, Módosítva: 2021. február 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2020-ban megújult összetétel!

Kíméletesen tisztító tusfürdő és sampon extra érzékeny bőrre, panthenol és allantoin tartalommal. Nem tartalmaz parfümöt, színezékeket, ásványi olajokat, tartósítószereket. PH-semleges.

Cofi1234

2021. szeptember 28.

Samponnak használom. A kék tartásához képest jobban habzik. Első samponnak használom tehát ez sem csinál túl sok habot. Illata semleges. Ráadásul van utántöltő is ami egyrészt olcsóbb másrészt sokkal kevesebb műanyagot termelünk vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Suzy07

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 24.

Arclemosónak használtam (meg párszor samponnak, de mivel túl híg, elég vizes a formulája így annak nekem nem vált be). Összetevői szerintem szépek, egyáltalán nem irritált, igazán tisztának éreztem a bőrömet utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

baba01

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 21.

Ár-érték arányban nagyon jó, de nekem kilenc pupma kell az egész testemre, ami szerintem sok, és nem vagyok nagy darab. Emellett nem is habzik, ami engem zavart. Az összetevőlistája viszont nagyon szép. Még probálgatok másik mindenmentes tusikat is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

homanalexandra

2021. július 21.

Szuper kis termék, az érzékeny bőröm nagyon szereti. Nincs nagyon illata, viszont jól tisztít, nem bántja a bőröm. Az arcom is ezzel szoktam mosni, kíméletesen tisztít, nem szárít szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

noemi1011

2021. július 17.

Nagyon érzékeny bőrű a lányom, de szerencsére ez bevált neki, ettől végre nem kiütéses, mindemellett könnyen beszerezhető, jó ár-érték arányban, jól tisztít és jó kis habot is lehet vele csinálni az esti fürdéshez :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 17.

Marina89

2021. július 2.

A csomagolása nagyon cuki, összetevői sem rosszak, tetszik a pumpás kiszerelés. Érzékeny bőrű a kisfiam, de nem okozott nála irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

norax

2021. június 27.

Sajnos nem igazán lehet eloszlatni, így nagyon sokat kell elhasználni belőle egy zuhanyzáshoz is. Ugyanebből az okból kifolyólag samponnak sem alkalmas, ráadásul az én hajam borzasztóan száraz lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 27.

KoosAlexandra

2021. június 11.

Kellemes fürdéshez és hajmosáshoz is, a használata elmulasztotta a fejbőr viszketést és hámlást is. Ekcémásként csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Queen16

2021. április 14.

Kellemes, nem pirosodok ki tőle nem vettem észre hogy kippatogna a testem parfüm és alkohol mentess így ár érték arányba szerintem megéri újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

nrebek

2021. április 9.

Mint tusfürdő jól működik, de samponként hosszú hajra annyira nem vált be :(
A fejem minden oldalára külön kell pumpálni, mert egyáltalán nem lehet eloszlatni. Viszonylag sokat kell belőle használni, hogy mindehova jusson és finom hab képződjön, máskülönben a hajtőt fogja húzni az ember, ahogy el akarja oszlatni.
Valóban kíméletesen tisztít, szép, fényes lesz utána a hajam. Azt viszont tudni kell, hogy nem fogsz tőle olyan volument kapni, mint amit egy "tele kemikáliákkal" sampontól kapnál.
Azért adok 3 csillagot, mert túlságosan macerás az eloszlatás, a kíméletes tisztítás hátulütőjeként pedig sokkal hamarabb zsírosodik a hajam (előtte 6-7 naponta mostam), most kb 2 napig vállalható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Mint tusfürdő jól működik, de samponként hosszú hajra annyira nem vált be :(

Antioxidánsok: Tocopherol