Babydream

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: boggyer, Módosítva: 2021. február 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2020-ban megújult összetétel!

Kíméletesen tisztító tusfürdő és sampon extra érzékeny bőrre, panthenol és allantoin tartalommal. Nem tartalmaz parfümöt, színezékeket, ásványi olajokat, tartósítószereket. PH-semleges.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cingarela

2022. október 5.

Szuper jó volt ez a tusfürdő sampon, persze ennek is meg kellett változtatni az összetvőit :( Az a rusnya Cocamidopropyl betaine csak befigyel:/ A régi változatra 100 pont a mostani irritál, szárít :/ Új sampon után kellett néznem..............

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 5.

Zelezig

2022. szeptember 15.

Bőrgyógyász javaslatára kerestem ph-bőrsemleges, kímélő sampont, mert sajnos amióta az eszemet tudom korpás a fejbőröm. Sok pozitív vélemény volt róla, tetszettek az összetevői, hogy könnyen beszerezhető, na meg persze, hogy baráti az ára. A hajam nagyon szép fényes lett tőle, nem szárította. Viszont nem értettem, hogy miért simultak ki a hullámaim... Később tudtam meg, hogy a Sodium Coco-Sulfate gyakorlatilag SLS, így még tusfürdőként sem szívesen használom el :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 15.

milkshake

2022. június 19.

Tusfürdőként és samponként is használom. Egyáltalán nem szárít, gyengéden tisztít, viszont fényvédőt + sminket nem lehet vele alaposan eltávolítani (ha esetleg valaki erre a célra is használni szeretné - esetleg dupla lemosásnál (olajos lemosóval kezdve) második lépésként jó lehet). Érzékeny bőrre kiváló. Ár-érték arányban szuper termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 19.

rekireki

2022. június 19.

Samponként nem használom, mert gyorsan zsíros lesz tőle a hajam, viszont tusfürdőként nagyon kíméletes és jól tísztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

krsztmlnr

2022. március 29.

2022.03.29.
Tegnap reggel volt a soron következő hajmosásom. Így homeoffice időszakban úgy vagyok vele, hogy feleslegesen nem stresszelem a hajam, ezért a heti 1 hajmosással is még igényes tudok maradni. És! Sokkal kevésbé zsírosodott a hajam ezzel és a rozmaringolajjal. Eddig 5 csillag. Folytatom az updatet majd.

2022.03.21.
Valahol olvastam, hogy valaki ezt használja samponnak, mert mindenmentes, így ma adtam neki egy próbát. Sajnos covid utáni hajhullásom van, de szerencsére sok hajam van még így is, így rengeteg pumpa kell belőle. Nekem tetszik, hogy átlátszó zselés és illatmentes anyag, kivi leszek, hogy a zsírosodás ellen hatni fog-e. Eddig tetszik.
5 csepp rozmaringolajat és egy kis ricinust rakok mellé a kezembe és így is királyul habzik. Előbb kézben kell felhabosítani, úgy jobb. :) Majd jövök update-tel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

2022.03.29.

2022.03.21.

SZEPSEGESMINDENMAS

2022. február 9.

Arclemosásra használom, mert nagyon érzékeny a bőröm az összes “hivatalos” arctisztítóra, és nagyon bevált ez a termék! Az ára is nagyon kedvező ha arclemosásra használja az ember, 2-3 pumpát használok az arcomon, szóval sokáig elég:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 9.

Mute311

2022. február 4.

Lassan egy éve ezt a tusfürdőt használom. Nekem bejött, jól tisztít, nem szárít, nagy kiszerelés, gazdaságos. Akciósan főleg megéri. Tökéletes érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 4.

vivi.foldi

2021. november 18.

Legjobb tusfurdo, a parom erzekeny bore sem szarad ki tole

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Legjobb tusfurdo, a parom erzekeny bore sem szarad ki tole

Cofi1234

2021. szeptember 28.

Samponnak használom. A kék tartásához képest jobban habzik. Első samponnak használom tehát ez sem csinál túl sok habot. Illata semleges. Ráadásul van utántöltő is ami egyrészt olcsóbb másrészt sokkal kevesebb műanyagot termelünk vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Suzy07

2021. augusztus 24.

Arclemosónak használtam (meg párszor samponnak, de mivel túl híg, elég vizes a formulája így annak nekem nem vált be). Összetevői szerintem szépek, egyáltalán nem irritált, igazán tisztának éreztem a bőrömet utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.