Babydream

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen tisztító tusfürdő és sampon extra érzékeny bőrre, panthenol és allantoin tartalommal. Nem tartalmaz parfümöt, színezékeket, ásványi olajokat, tartósítószereket. PH-semleges.

Amanina

2019. február 20.

Tusfürdőnek jó, samponnak sem rossz, de messze jobb valamiért a tubusos "Dusche&Shampoo" változata.
Az sokkal jobban tisztít, kicsit sűrűbb is.
Ezzel második hajmosásnál is még kb ugyanolyan zsíros volt a hajam és sokkal gyakrabban kellett mosnom.
Tusfürdőként ugyanígy, mintha nem tisztítana "eléggé".
Igazából 3 csillag lenne, de nem vonok le többet, mert az összetétele nagyon klassz, a kiszerelése pedig praktikus.

Amanina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Az sokkal jobban tisztít, kicsit sűrűbb is.
Tusfürdőként ugyanígy, mintha nem tisztítana "eléggé".

pattelin

2019. január 31.

Jó termék, nem irritálja a babám, a gyerkőceim bőrét! Picit nehéz lemosni, olyan mintha bevonná a bőrüket egy plusz átlátszó réteg. Amúgy teljesen színtelen, szagtalan!! Ajánlom azoknak, akik az ilyen termékeket kedvelik (én szeretem, ha van egy minimális illat, emiatt nem hiszem, hogy újra veszem)!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

pannababo

2019. január 12.

Borotválkozáshoz és lányos tajékhoz, archoz tökéletes. Nulla irritácio. Szuper 🌟🌟🌟🌟🌟

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Stanczi

2019. január 9.

Saját használatra vettem, nem akartam az agyonparfümözött bőrömmel irritálni a kisbabát, ez a tusfürdő pont elég a tisztálkodáshoz (hajmosásra nem használom). Nem éreztem száraznak a bőröm utána, nem irritál, pont elég.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

gmaresz

2018. december 29.

A kislányom érzékeny bőrére vettem ezt a terméket, az összetevői miatt esett erre a választásom. Hígítva, habosító flakonnal használjuk, így nem szárítja, nem irritálja a bőrét sok más termékkel ellentétben.

gmaresz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Anada

2018. december 11.

Én mindenesnek használom, tehát arc, haj, test, intim területek. Nekem tökéletesen bevált, viszont arcra kell utána arckrém, a hajra meg balzsam. Egyébként a bőröm olyan puha lesz tőle, mint a babáé, a hajamat is jól tisztítja :)

Anada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol