Babydream

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen tisztító tusfürdő és sampon extra érzékeny bőrre, panthenol és allantoin tartalommal. Nem tartalmaz parfümöt, színezékeket, ásványi olajokat, tartósítószereket. PH-semleges.

Ivy1986

2019. október 10.

Én is kislányomnak valami sensitivet szerettem volna ami nem bántja a bőrét, most használjuk 2 hete de nekünk eddig bevált. :) Érzékeny bőre van és volt olyan hogy a többitől a lábán piros pöttyök lettek de voltunk bőrgyógyásznál is ő azt mondta atópiás a pici bőre majd kinövi, és vazelines gyógyszertári fürdetőt írt fel. De azótanis ezt használom és semmi baja tőle hála ég. Összetevőkbe is barátságos. Igazából a netet bújtam és elég szép pontszámokat kapott,úgy h azért esett a választás rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

tenyitomi

2019. szeptember 16.

nekem nem annyira jött be,valahogy nem jó érzés vele zuhanyozni,nem akar habzani olyan csúszós,nyálkás,volt már jpbb babafürdetőhöz is szerencsém.Marad szappannak.Ja és beletették a szódium koko szulfátot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

palmiii

2019. július 17.

Kislányomnak vettem. Előtte a Babydream extra sensitive dusche & shampoo-t használtuk, ami nagyon bevált. Sok különbséget nem tapasztaltam ez egy kicsit hígabb. Szuper a pumpás adagolója.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

Dana1983

2019. július 4.

A Babydream-nek ez az új Extra Sensitive vonala nagyon jó összetevők, hatás és ár szempontjából. Na meg cuki a csomagolásuk is. :-)
Én a kisfiamra vettem ebből is meg a Dusche nevűből is, de azon kívül, hogy ez egy kicsit hígabb és kevésbé habzik, nem vettem észre más különbséget. Egyik se szárítja a fiam bőrét, viszont az adagolója sokkal jobb, mint a másiknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 4.

Mahoney

2019. június 7.

nekünk nagyon kiszárította a babám bőrét😕

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

nekünk nagyon kiszárította a babám bőrét😕

tinyblackpaw

2019. április 28.

Olyan tusfürdőt kerestem ami kíméletesen tisztít, nem irritál borotválás után, az intim tájékon is biztonsággal alkalmazható és nem szárít. Ezen elvárásaimnak ez a termék eleget tett. Picit szokatlan az állaga, inkább krémes-gél szerű mintsem könnyen habzó. Hagy egy pici csúszós filmréteget maga után de ezt nem nehéz lemosni. Külön tetszik a pumpás kiszerelés amivel sokkal könnyebb az adagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Amanina

2019. február 20.

Tusfürdőnek jó, samponnak sem rossz, de messze jobb valamiért a tubusos "Dusche&Shampoo" változata.
Az sokkal jobban tisztít, kicsit sűrűbb is.
Ezzel második hajmosásnál is még kb ugyanolyan zsíros volt a hajam és sokkal gyakrabban kellett mosnom.
Tusfürdőként ugyanígy, mintha nem tisztítana "eléggé".
Igazából 3 csillag lenne, de nem vonok le többet, mert az összetétele nagyon klassz, a kiszerelése pedig praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Az sokkal jobban tisztít, kicsit sűrűbb is.
Tusfürdőként ugyanígy, mintha nem tisztítana "eléggé".

pattelin

2019. január 31.

Jó termék, nem irritálja a babám, a gyerkőceim bőrét! Picit nehéz lemosni, olyan mintha bevonná a bőrüket egy plusz átlátszó réteg. Amúgy teljesen színtelen, szagtalan!! Ajánlom azoknak, akik az ilyen termékeket kedvelik (én szeretem, ha van egy minimális illat, emiatt nem hiszem, hogy újra veszem)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

pannababo

2019. január 12.

Borotválkozáshoz és lányos tajékhoz, archoz tökéletes. Nulla irritácio. Szuper 🌟🌟🌟🌟🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Stanczi

2019. január 9.

Saját használatra vettem, nem akartam az agyonparfümözött bőrömmel irritálni a kisbabát, ez a tusfürdő pont elég a tisztálkodáshoz (hajmosásra nem használom). Nem éreztem száraznak a bőröm utána, nem irritál, pont elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol