Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

E-vitaminnal és panthenollal ápolja az érzékeny bababőrt. A panthenol nyugatja és regenerálja a bőrt, és megelőzi a bőrirritációt. Nem tartalmaz: parfümöt, szappant, éteri olajat, színező és tartósítószert, paraffinolajat, parabent, glutént. PH-bőrsemleges.

zsofbar77

2015. október 28.

Nem tudom miért, de csípte és égette a bőrömet, viszont szépen hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 28.

Nem tudom miért, de csípte és égette a bőrömet, viszont szépen hidratált.

w.cicus

2015. május 26.

A szép összetevők ellenére csípte, égette a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

A szép összetevők ellenére csípte, égette a bőröm.

Sz. Csilla

2015. április 15.

Egyszerűen jó! Nincs illata, ezzel számolni kell, de ettől olyan természetes, tiszta. Csupa zöld összetevővel, kellemes krém! Jól felszívódik, könnyű krém és ráadásul rózsaszín a flakonja. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

Rnora

2015. április 13.

Számomra megdöbbentő, h egy ilyen kis egyszerű krém mikre képes! :-)
Sajnos ekcémás és érzékeny a bőröm mindenhol, ez a testápoló viszont szépen rendbehozta még a télen kipirosodott foltokat is! Hamar beszívódik, nincs utána kellemetlen réteg, nálam dobogós helye van, übereli a drágább verziókat is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Számomra megdöbbentő, h egy ilyen kis egyszerű krém mikre képes! :-)

Zaynab

2015. március 21.

Tisztázásra szorul ez a termék, ugyanis a nevén kívül a gyártó már megváltoztatta az összetevőit és coco-glucoside nincs benne, és a kép sem stimmel ami ide fel lett töltve.
a pillangók még megvannak a műanyag flakonon.

egyébként valóban fura az illata, bár szerintem ez az édes mandulaolaj illata.
csak teszteltem még, tehát nem használtam megszakítás nélkül huzamosabb ideig.

most adok egy négyest, mert a babydream rózsaszín vonalából már kiróbáltam több terméket is és azokkal meg vagyok elégedve és ez sem tűnt így elsőre rossznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 21.

a pillangók még megvannak a műanyag flakonon.

egyébként valóban fura az illata, bár szerintem ez az édes mandulaolaj illata.
csak teszteltem még, tehát nem használtam megszakítás nélkül huzamosabb ideig.

sandor_zsofia

2015. március 7.

Nagyon szeretem. Kifejezetten lotion és ennek nagyon örülök, issza a bőröm, nagyon könnyű.
Külön öröm, hogy nem pattogok ki, a dekoltázs és a hát területe hajlamos rá a nehéz testápolóktól.
Nem száraz a bőröm csak a lábszár és a felkar területén, nekem télre is ideális.
Mivel ilyen híg , sokáig is elég mert gyorsan és könnyen oszlik el.Nem olajos, öltözni is jó rá.
Amióta elkezdtem illatmentes termékeket használni rájöttem, hogy mennyire felesleges is bele az illat és kifejezetten szeretem, hogy nem szaglik.

A kiszerelés olyan bájos, és a pillangók... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

A kiszerelés olyan bájos, és a pillangók... :)

S.Merci

2015. január 4.

Hát én a lotion felirat ellenére sem gondoltam, hogy ez ilyen folyós krém. Amikor először megláttam, gondoltam is, hogy ez így télen nem lesz nekem elég, de tévedtem. Nagyon jól hidratál, és egy pillanat alatt beszívódik. Amikor a hagyományos tusimat is lecseréltem ennek a termékcsaládnak fürdetőjére, egy hét után eltűntek a lábamon lévő száraz foltok. Így, ez a kettő együtt nagyon bevált. Még azt a kis semleges illatát is megszerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

vargazsofia23

2014. december 11.

Egy újabb termék ami Ildi hatására került a fürdőszoba polcra :) igaz, most előbb megvettem, aztán lestem rá az INCI-re. Annyi jót olvastam már a Rossmann babamárkájáról, hogy végre megvettem. Hát el vagyok ájulva, olyan mesés az összetevő lista. Később Update...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

Ingrido

2014. július 4.

Az én gyerekeimnél nem vált be. Különösen híg, rossz illatú, és nem használt. (bár szerintem ártani sem árt, és ez sem utolsó...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

angeltear

2014. július 4.

Nekem ez annyira nem vált be, ragacsos volt és nehezen szívódott be, a bőröm égett/bizsergett tőle alig vártam, hogy elfogyjon....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Hexyldecanol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.