Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2018. június 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

A terméket tartós energiaforrások felhasználásával állították elő. E-vitaminnal, kamillával és körömvirággal támogatja a bőr természetes funkcióit.  Ellenőrzött ökológiai termelésből származó körömvirággal és kamillával. Színező- és tartósítószer-mentes.

u.nonó

2013. május 3.

Jól hidratálja a bőrömet, hamar felszívódik. Az illata egész jó. Pár hete használom és még semmi panaszom rá. :) Egyetlen kivetni valóm, hogy nem érzem eléggé tartósnak a hidratáltságot. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

krisztinka88

2013. február 26.

Nyáron használtam a lábszáramra, a kissé olajos érzete miatt szépen fénylett tőle a bőröm. Próbáltam egész testre is, de egy kicsit "fullasztó" érzés, nekem nem szívódott be egyáltalán. Irritációt nem okozott, az illata elég erős, de elmegy egynek. Nem venném meg újra, de azt az egy flakont elhasználtam a lábamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Mamba

2013. február 26.

Hát hol is kezdjem. Nem szoktam negatívan értékelni, mert úgy vagyok vele, hogy van akinek bejön egy termék van akinek nem és csak amiatt, mert nekünk vált be valami nem szabad lehúzni. Azonban sajnos ez a termék többszörösen csalódást okozott.
Először is az illata valóban nem a legjobb, de még ez a legkisebb rossz vele kapcsolatban.
Mikor először használtam (kézre) a folyós állaga miatt megszaladt egy kicsit és túl sok került a kezemre. Elkezdtem bemasszírozni a bőrömbe, de mivel több került ki belőle a kelleténél a fennmaradt felesleg elkezdett feljönni és "kukacosodni" a kezemen. Olyan volt a kezem, mint ha vizes papír fecnik kerültek volna rá.
Azonban a legrosszabb tulajdonsága, hogy érzékenyebb területre felkenve éget és csíp. Mikor legelső alkalommal kentem fel a lábszáramra, ahol nagyon száraz a bőr percekig tartott ez a rossz érzés és még enyhe bőrpírt is okozott! Többszöri próbálkozás után is hasonló eredménnyel zárult a dolog.
Azt hittem csak az én bőröm kényeskedik, ezért elvittem anyukámnak. Saját állítása szerint neki rinocérosz bőre van, semmi se árt neki. Hát kérem itt a kivétel, az ő bőrét is csípte, igaz bőrpír nem jelentkezett....
Szóval sajnos nekem abszolút kuka, pedig az összetevői szépek... Nem vagyok benne biztos, hogy baba bőrre kenném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Edit89

2013. január 15.

Az eddigi testápolóimhoz képest sokkal hígabb, ezt meg kell szokni, de hatásra nem rossz. Úgy tűnik, hogy kellőképpen hidratál, az illatával nincsen gondom. Nem irritál, sőt tényleg nyugtatja a bőr szőrtelenítés után. Szépek az összetevői. Igaz, hogy egy kis ideig tényleg olajos marad a bőr, de ez hanyagolható, hamar beszívódik. Ki fogom próbálni a kék és a rózsaszín testápolókat is. Nem bántam meg, hogy megvettem, egy darabig biztosan csak baba testápolót és fürdetőt fogok használni. Olcsóbbak, mint a natúr és bio termékek, mégis nagyon jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Macska

2012. október 31.

Kicsit olajosabb, ragacsosabb, hígabb, mint a sima kék testápoló (utóbbi gyorsabban beszívódik és nem hagy ragacsos érzést maga után). Viszont az illata ennek nekem jobban tetszik, kellemes, enyhe kamilla illat. Összességében nem rossz, én inkább télen/este használom a ragacsosság miatt. Az ötöst azért kapja meg, mert szőrtelenítés után nagyon szépen megnyugtatja a bőrömet és nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 31.

ági1994

2012. szeptember 30.

az eddigi legeslegjobb nyári testápolóm! imádom az illatát, szép összetevők és hidratál is:) télen szerintem ekvés lesz, de a babydream kék testápolója sokkal jobban hidratálja a száraz bőrt de ez a kis zöld nyárra pontosan elég:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

natural_beauty

2012. szeptember 3.

Korábban Alverde testápolókat használtam, de azokban sosem szerettem, hogy túl erős illatuk van, és alkoholt is tartalmaznak, örülök, hogy rátaláltam erre a testápolóra, jól hidratál, könnyen beszívódik, olcsó, nincs erős illata, és még az összetevői is jobbak, mint az Alverde testápolóinak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Hibiszkusz

2012. július 2.

Nekem nagyon tetszett az illata, úgyhogy gondoltam kipróbálom. Az első felkenéskor megijedtem, mert nagyon olajos, folyós állaga volt, és gondoltam, hogy nem leszünk barátok. De meglepetésemre nagyon gyorsan beszívódott, nem hagyott semmilyen olajos, síkos, vagy zsíros nyomot, csak puha, bársonyos, hidratált bőrt. Nekem nagyon bejön. Persze nem tudom télen hogy teljesít, de így nyárra szerintem szuper a könnyű állaga és a jó hidratálása miatt. Az összetevői is jók és mindezt 500 pénzért megkaphatjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 2.

rita.maarouf

2012. január 16.

Az állaga elég folyós, nem zsíros. Bár felkenés után úgy tűnik, hogy az, mégis hamar beszívódik. Az illata szerintem szörnyű :)
Hatása nem olyan rossz, de összességében nem vagyok vele elégedett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 16.

Hatása nem olyan rossz, de összességében nem vagyok vele elégedett.

Szofi

2011. november 1.

Nem tudom, babákon hogy működik, de engem nem hidratált eléggé. Felkenve kicsit olajos, és olyan, mintha nem akarna beivódni, de aztán mégis egész könnyen megy. Az illata engem menthetetlenül tisztasági betétre emlékeztet. Az összetevői szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.