Babydream

Ár:   449 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Nedves törlőkendő 99% vízzel, minimálisra csökkentett összetevőkkel. Tisztítja és ápolja a baba bőrét élete első napjától.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, illóolajokat, ásványi olajokat, PEG emulgeálószereket. PH-semleges, vegán.

Candy21

2019. július 23.

Nagyon jó termék én smink lemosásra használom szépen leszedi a sminket nem irritál nedvesebb mint a sima változat kevésbé szárítja ki a bőrömet. Az összetevő lista nagyon szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

rhaenys

2019. június 21.

Extra sensitiveről váltottunk erre a minimalista összetevők miatt. Nem csalódtam, szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

crazy724

2019. március 18.

2018. nov. 3.
Rossmannos termékteszt keretében került hozzám, ettől függetlenül, nem vagyok 100% megelégedve vele. A csomagolás cuki, az összetevői szépek, ár-érték arányban elég jó választás, és még vegán is. Előtte az extra sensitive változatot használtam, nála érezni lehetett egy enyhe illatot, ez viszont teljesen semleges, illatmentes darab. A csomagolás jól záródik, a kendők mérete megfelelő, a vastagságukról ezt nem mondhatom el, bár egyik sem szakadt el eddig, de olyan gyenge benyomást keltenek, én jobban szeretem, ha valamivel vastagabbak, cserébe viszont puhák. Amin elvérzett nálam a termék, az a nedvesség, nem tudom, hogy az alsó kendők mennyire nedvesek, de a felsők, alig láttak valamennyi nedvességet, e miatt dupla annyit használok belőlük, mint általában. Főleg a kutya miatt veszek nedves törlőkendőket, ezzel törlöm át a bundáját, én max kéztörlésre használom. Irritációt nem okozott együnknek sem. Még tesztelgetem, de egyelőre az összetevői és a vegánsága miatt szeretem.

2019. márc. 18.
Felpontoztam. Egy akció keretén belül vettem egy másik fajta babydream kendőpakkot, de ahhoz képest, ez egy álom. Valószínűleg nála maradok, és újraveszem, ha elfogy ez a nem kevés mennyiség, amit beszereztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

2018. nov. 3.

2019. márc. 18.

Stanczi

2019. február 13.

A minimalista összetevői miatt tettem vele egy próbát, de sajnos nagyon vékonyak a kendők, egyáltalán nem nedves, így hiába van benne 80 db ha 3x annyit kell elhasználnom egy szimpla pelenkázáshoz. Pedig a csomagolás aranyos, bár ez a legkevésbé fontos. A babapopsit se irritálta, illata sincs, nem is hiányzik és árban is tök jó lenne, csak nem hatásos. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

lkitti2019

2019. január 2.

Én maximálisan elégedett vagyok ezzel a termékkel és semmi problémám nem volt vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.