Babydream

Ár:   629 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GalambSz, Módosítva: 2018. február 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Babydream pelenkakiütés elleni védőkrém védi a pelenkával fedett érzékeny bőrt a nedvességtől és a fájdalom kialakulásától. A parfümmentes védőkrém megakadályozza az irritáció és a fájdalom kialakulását.

• Panthenollal és a kamilla gyengéd kivonatával nyugtatja a bőrt és gyulladáscsökkentő hatású
  • Cink-oxiddal hosszú ideig taszítja a nedvességet a pelenkával fedett területen

Érzékeny bőrű felnőtttek számára is ideális.

Kingucii

2020. augusztus 4.

Összetevői miatt vettem meg, de nem vált be a kisfiam popsijára. 😐 Csak a Sudokrem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Mona1984

2020. május 22.

Az itteni vèlemènyek miatt vettem meg. Nem bántam meg! Első gyerkőcnèl sudocremet használtam, de ez sokkal jobb! Könnyű szètoszlatni a fiam fenekèn, vèdőrèteget kèpez ès mègsem lemoshatatlan! Imádom, hogy nincs tele mindenfèle adalèkkal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

_zsulu_

2020. április 29.

Ezt használtuk először a kisfiam popóján és tulajdonképpen tökéletesen meg is felelt. Állaga sűrű, de könnyen elkenhető, rá kell érezni,hogy ne vegyen ki belőle az ember túl sokat, pirosság, irritáció nem volt mellette. Összetevői szinte mint a Sudocream-nek és ötöd annyiba kerül. Jobban bejött mint a DM ugyanilyen terméke, szóval ha épp nincs Sudo akció akkor ezt vesszük helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Kuma

2020. március 17.

Jól hidratál és nyugtatja a bőrt, de az elkenése valami borzalamas. Nagyon sűrű és nehezen lehet elkenni. Magamon is szoktam használni és nagyon nehezen szivódik be. Olyan mintha a alkotóelemeire esne szét és vizesen kéne elkennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

feredith

2020. március 12.

Szép az összetevő listája, és emelett nagyon kedvező árú. Jó, hogy illatmentes, szerintem tök felesleges egy popsikrémbe parfüm. Viszont azt nem szerettem benne, hogy hagy egy vastagabb réteget, ami lemoshatatlan. Persze, értem, hogy bevonatot kell képeznie, viszont szerintem a popsinak is kell, hogy ne "fulladozzon" alatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Nikolett05

2019. július 11.

Mindig összetevők alapján választok. Ez hellyel közzel szimpatikus volt. Még termékváltoztatása előtt kezdtem vásárolni. Sokkal "keményebb" krém volt, nem volt ennyire kenőcsös, azt minőségileg és állagban is sokkal jobban szerettem, de! így, hogy megváltozott számomra még mindig verhetetlen. Kb másfél éve csak és kizárólag ezt használom. Szülés után az arcom is bőrhibás volt és 1-2 nap alatt rendbevágta. Az akkor még kisbabám arca is nagyon csúnya lett (orvos szerint tejkiütés) vörös kérges sebes kiütés mindkét orcáján amit szintén 1-2 nap alatt rendbe hozott. Arról nem is beszélve, hogy a kislányom feneke, ha piros is volt véletlenül -bár a krém mellett ritkán fordult elő- pillanatok alatt elmúlt neki. Szóval nekünk ez a krém csodaszer. Mindenre. Soha nem fogok találni még egy ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Mahoney

2019. június 7.

mi ezt használjuk a kislányom popsijára, eddig még nem volt piros a popsi😉nekem valahogy jobban tetszik mint a sudocream

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

MataAlexaa

2019. május 27.

Nagyon jo, pattanasokra használom, szepen halványítja a foltokat is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Nagyon jo, pattanasokra használom, szepen halványítja a foltokat is

Ivy1986

2019. május 22.

Összetevőit illetően nagyon sok jót olvasni róla,elvileg még jobb helyen is szerepelint a sudocrem. Használtuk párszor amúgy nem rossz krém,de még mindig keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Emma91

2019. május 16.

A kislányom 9hónapos, ezt a krémet 3 alkalommal használtam neki, többet nem használtam, mert nagyon sűrű, és a hajlatokban ott marad, és kidörzsölést okozott. Alig lehet lemosni😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0