Babydream

Ár:   629 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GalambSz, Módosítva: 2018. február 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Babydream pelenkakiütés elleni védőkrém védi a pelenkával fedett érzékeny bőrt a nedvességtől és a fájdalom kialakulásától. A parfümmentes védőkrém megakadályozza az irritáció és a fájdalom kialakulását.

• Panthenollal és a kamilla gyengéd kivonatával nyugtatja a bőrt és gyulladáscsökkentő hatású
  • Cink-oxiddal hosszú ideig taszítja a nedvességet a pelenkával fedett területen

Érzékeny bőrű felnőtttek számára is ideális.

Nikolett05

2019. július 11.

Mindig összetevők alapján választok. Ez hellyel közzel szimpatikus volt. Még termékváltoztatása előtt kezdtem vásárolni. Sokkal "keményebb" krém volt, nem volt ennyire kenőcsös, azt minőségileg és állagban is sokkal jobban szerettem, de! így, hogy megváltozott számomra még mindig verhetetlen. Kb másfél éve csak és kizárólag ezt használom. Szülés után az arcom is bőrhibás volt és 1-2 nap alatt rendbevágta. Az akkor még kisbabám arca is nagyon csúnya lett (orvos szerint tejkiütés) vörös kérges sebes kiütés mindkét orcáján amit szintén 1-2 nap alatt rendbe hozott. Arról nem is beszélve, hogy a kislányom feneke, ha piros is volt véletlenül -bár a krém mellett ritkán fordult elő- pillanatok alatt elmúlt neki. Szóval nekünk ez a krém csodaszer. Mindenre. Soha nem fogok találni még egy ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Mahoney

2019. június 7.

mi ezt használjuk a kislányom popsijára, eddig még nem volt piros a popsi😉nekem valahogy jobban tetszik mint a sudocream

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

MataAlexaa

2019. május 27.

Nagyon jo, pattanasokra használom, szepen halványítja a foltokat is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Nagyon jo, pattanasokra használom, szepen halványítja a foltokat is

Ivy1986

2019. május 22.

Összetevőit illetően nagyon sok jót olvasni róla,elvileg még jobb helyen is szerepelint a sudocrem. Használtuk párszor amúgy nem rossz krém,de még mindig keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Emma91

2019. május 16.

A kislányom 9hónapos, ezt a krémet 3 alkalommal használtam neki, többet nem használtam, mert nagyon sűrű, és a hajlatokban ott marad, és kidörzsölést okozott. Alig lehet lemosni😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

lucisunderground

2019. május 16.

Neogranormonról erre álltunk át,és tudja ugyanazt!Kár, hogy nem előbb használtuk mert az ára jobb neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Gigi95

2019. április 7.

Szeretem ezt a márkát. Többek közt ez a krém is nagyon jó termék. Ár érték arányban tökéletes. Nekem egy kicsit sűrű, nehezen eloszlatható, de ez nem változtatja a véleményemet. Semleges illatú, aranyos dobozában. Nem pattogott ki tőle a kisfiam, se pirosodást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Qwerty

2019. március 10.

Náthás oromra kerestem alternatívát a sudocrem helyett, az itteni vélemények alapján ezt a krémet vettem meg. Mivel orra kentem, a szaga volt az első döbbenet, azt hittem avas. Néztem a szavatosságát, teljesen rendben volt, szóval gyanítom, semmi baja, egyszerűen ilyen büdös.
A hatása egyébként jó, nem sebesedett ki az orrom. Kicsit keményebb állagú, mint a sudocrem, talán kevésbé zsíros, a sok orrfújással hamarabb le is lehet törölgetni, így elég sokat kenegettem. A szagát végül megszoktam.
Az ára, mennyisége és a hatása miatt mindenképp megérte megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

Az ára, mennyisége és a hatása miatt mindenképp megérte megvenni.

Pille17

2019. február 9.

2 hónapja találtam rá, s csak azt sajnálom, hogy nem hamarabb. 3 gyerekemnél csak a sudocream volt a menő. Legalább annyit ez is tud az ár töredékéért. Száraz, piros, sérült bőr alkalmi ápolására tökéletes. Elsősorban este szoktuk kenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

cattitude

2019. január 27.

nagyon jó, legalább annyira, mint a Sudocreme, csak sokkal olcsóbb. gyorsan gyógyítja a horzsolásokat, sebeket és a pelenkakiütést is. szívesen ajánlom felnőtteknek és gyerekeknek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0