Babydream

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Gyengéden tisztít. Nem tartalmaz színezékeket, tartósítószert, ásványi olajokat, paraffint. PH-semleges.

senskin

2019. június 27.

Mindenre érzékeny vagyok, de ez egy szuper mosakodó! A benne levő kis parfüm sem okoz gondot, és kellemes friss az illata is. Messze az eddig legjobb, amit próbáltam a kategóriában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

PDEva

2019. január 7.

Kisgyermekem használja, semmilyen bőrre gyakorolt negatív tapasztalatunk nincs vele kapcsolatban. Közben én is használom, sokszor mosok kezet egy nap, közben ezzel is, hogy kíméljem a bőrömet, ne mindig a durvább, fertőtlenítő hatású kézmosóval mossak kezet, és valóban, kevésbé szárít. Jól habzik. Egyetlen dolgot nem értek az illatosított, kicsiknek gyártott termékeknél, hogy minek bele parfüm? Kockázatos összetevő. Minek ezzel is bombázni gyermekeinket? Másrészt... nem értem a fura, babásnak kikiáltott illatokat. Egyik illatosított babatermék szörnyűbb, mint a másik... vagy lehet, hogy a kifinomult "mama-orral" van a baj. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

clara12

2018. november 2.

Nagyon jó termék, én hajmosáshoz, alkalmanként tusoláshoz használom. Az illata fura, de megszokható, tényleg gyengéden tisztít, nem szárít, hatalmas kiszerelés olcsón, többször újravettem már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid