Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. december 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

A Babydream testápoló tej kíméletesen ápol és gazdagon hidratál. Gyorsan beszívódik és nem hagy hátra zsíros réteget. Napraforgó-, avokádó- és jojobaolajjal, kamillával és E-vitaminnal. Ásványi olajoktól, színezőanyagoktól és tartósítószerektől mentes.

kék lány

2019. augusztus 30.

A bőrnek nagyon jó, puhává teszi, de nem ragad, DE alig lehet kinyomni a flakonból, egyetértek Zaynabbal. Én csak úgy tudtam kinyomni, hogy két kézzel nyomtam, valahova, mondjuk a combomra, és onnan veszegettem el a kellő mennyiséget az egyes testrészekre. Túlságosan jól működik a vákuum! A végén, amikor már egyáltalán nem jött ki belőle, felvágtam (mint mindent), még jó sok volt benne, viszont ugye levegő érte, kissé megkeményedett, de kenni még így is lehetett, de a szaga, ami alapvetően sem jó, borzalmas lett. Ettől függetlenül elhasználom, mert a bőrön ez a szag nem érződik, és a hatása továbbra is jó. Mindenesetre nem veszek többet ilyet. Visszatérek az ugyanilyen hatású, de finom illatú Hippre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Agnes004

2019. március 13.

Nekem nem vált be, csípi a kezemet egy ideig, illetve pirosan kipattogzik tőle a bőröm ezért babám bőrére nem is kentem. A zöld társával nincs ilyen probléma. Azért kap 2 csillagot, mert ennek ellenére jó az állaga és az ára de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Hibiszkusz

2018. május 11.

Kék süni rulez! Szeretem ezt a krémet, finom tisztaság/baba illata van, hamar beszívódik és a legesleghidegebb időszakoktól eltekintve korrektül teszi a dolgát.
Viszont most fedeztem fel, hogy a régivel ellentétben ebben van denat. alkohol. Ezt mondjuk mellőzhették volna.
Az alkohol miatt 4 csillagot akartam adni, de mivel jelenleg ez a legjobb testápoló amiről tudomásom van, ezért mégis megadom neki az 5-öt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

Zsuzsu1

2018. április 23.

Ma is vettem a Rossmannban.Tokeletesen ápolja a fiam bőrét,és a zöld kiszerelessel ellentétben nincs kellemetlen illata,inkább olyan natúr.Teny hogy nem kifejezetten illatosak a termékek,viszont "tiszták",ami sokkal lényegesebb szempont nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Zaynab

2018. április 4.

Sajnos nekem nem tetszik a termék és most leírom miért.
Személyes vélemény és lehetséges, hogy csak én találtam egy rossz flakont.

Előbb a pozitívumok:

- nagyon olcsó,
- könnyű beszerezni,
- maga a krém nem rossz, csak...

Viszont ami negatív az az, hogy:

- van benne alkohol denat, még ha csak nagyon kevés is és csak az INCI végén.
- folytatom a mondatomat, "maga a krém nem rossz, csak..." csak alig lehet kiszedni a flakonból. Konkrétan egy gombostűvel lyukasztott nyílás van a felpattintható kupak alatt. Magamra kell "lőni" belőle a terméket a flakon oldalának a megnyomásával.
- még nedves testen is csíkozva kenős, vagyis sokáig kell magamon masszíroznom, hogy a fehér réteg megszűnjön.
- az illata púderes és az enyhesége ellenére "éles". Ez alatt azt értem, hogy noha gyenge az illat, mégis nagyon karakteres "frissen" (a flakonból kinyomva). Utána megmarad valameddig.

Tehát összefoglalva: olcsósága ellenére alkohol denat-os és a flakonból alig jön ki a lotion. Még nem tudom, hogy mi lesz akkor, amikor már nem tudom egyszerűen megnyomni a flakon oldalát, hogy kijöjjön a krém. A termék egyébként emiatt nem is nagyon fogyott eddig.
Nekem a fentebb felsoroltak miatt nem tetszik és ha ezt valahogyan teljesen el tudom használni, akkor nem akarom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 4.

Sajnos nekem nem tetszik a termék és most leírom miért.
Személyes vélemény és lehetséges, hogy csak én találtam egy rossz flakont.

Előbb a pozitívumok:

- nagyon olcsó,
- könnyű beszerezni,
- maga a krém nem rossz, csak...

Viszont ami negatív az az, hogy:

- van benne alkohol denat, még ha csak nagyon kevés is és csak az INCI végén.

Sheila

2018. január 19.

Leértékelve futottam bele, és bár nem vagyok nagy kedvelője a testápolózásnak, de a fűtéstől mostanság eléggé kiszárad a bőröm, úgyhogy gondoltam kipróbálom. Az összetvői nagyon szépek, az ára még teljes áron is nagyon kedvező, és tetszetős ez a kék-fehér csomagolás is a cuki sünivel.
Nagyon lágy állagú, könnyen beszívódik, nem hagy magad után ragadós réteget és fincsi babás púderes illata van. Kellemes volt használni, nem kellett percekig kenegetni, sem félóráig pucéran várni a beszívódást, ez máris plusz pont. A bőrömet szuperül hidratálta (de nekem amúgy normál körülmények között nem különösebben száraz a bőröm, szóval nagyon száraz bőrűeknek lehet hogy ez kevés) Nem tudom hogy babákon hogyan funkcionál, de felnőtteknek simán ajánlom. Megvettem a babaolajat is ebből a márkából, de azt még nem próbáltam ki, arra is kíváncsi leszek. Ebbe most nem tudok sehol belekötni, megy az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.

Makk Zsuzsó

2018. január 17.

Ár/érték arányban ez egy nagyon jó testápoló – felnőtteknek. Erőteljes púderes illata van, már-már parfümös. A flakonból kinyomva nem túl folyós, inkább gél-krém állagú, de könnyen eloszlatható és hamar fel is szívódik, bársonyos érzetet hagy. A hidratáló hatása átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate