Babydream

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wadeper, Módosítva: 2018. június 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

A Babydream sampon kamilla és panthenol tartalmával tisztítja és ápolja a baba haját és fejbőrét. Búzaprotein tartalma segíti a könnyebb kifésülhetőséget. Felnőttek mindennapos hajmosásához is alkalmas. Színezőanyag- és tartósítószer mentes, pH-bőrbarát. Nem tartalmaz állati összetevőket.

gittus0924

2018. december 5.

Pár éve használgatom már, jópár flakonon túl vagyok. Én is a szulfátmentessége miatt választottam, de nem vagyok megelégedve vele. 2x szoktam samponozni hajmosáskor, először ezzel, aztán egy kicsit minőségibb termékkel (általában Gliss Kur, Fructis). A 2. samponozás már csak azért is szükséges, mert előfordul, hogy eléggé viszket tőle a fejbőröm, gondolom a sok parfüm miatt. Talán mikor még elkezdtem használni, nem is volt olyan rossz, ki lehetett vele tolni a hajmosások gyakoriságát és kevésbé lapult le tőle a hajam is. Mostanra ebből már nem érzek semmit, csak azért használom, mert anyum bevásárolt belőle és még mindig van otthon 1-2 teli flakon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

writa

2017. augusztus 18.

Zsíros hajamra vettem kíméletes tisztításra, de nem vált be, 2-3 mosás után viszketett tőle a fejbőröm, vagyis kiszárította. A hajam nem lett kevésbé zsíros, viszont puha és bársonyos lett, könnyű volt fésülni is, az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

eelinsz

2017. január 17.

Nagyon szárítja a hajamat, azért vettem mert szulfát mentes. Rettenetesen szárít. Az illata nem rossz, de többet nem venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Matilda

2016. december 23.

Csatlakozok magichandhez. Számomra ez a sampon a megváltás volt. Mindegy volt, hogy milyen sampont, balzsamot, pakolást használtam, mindig száraz volt a hajam, nehéz volt kifésülni. Szerencsére eszembe jutott, hogy talán a szulfát lehet a baj és úgy néz ki, igazam volt.
Nem használok belőle többet mint az eddigi samponjaimból, igaz ez sokkal kevésbé habzik, de tökéletesen tisztít. Balzsamot sem használok már, mert felesleges. Hajmosás után finom puha és fényes hajam.
Nagyon elégedett vagyok vele, az illata is kellemes. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Nagyon elégedett vagyok vele, az illata is kellemes. Biztosan újraveszem.

magichand

2016. augusztus 23.

Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki megtaláltam a megfelelő sampont számomra. Nagyon sokat keresgéltem, végül úgy éreztem a szulfát, és alkohol tartalmúakat kell kerülnöm. Egy kis kaolint is keverek hozzá, és hagyom a hajamon negyed órát, így öt napig is tudom kiengedve hordani, még száraz sampon se kell hozzá. Pedig már épp kezdtem feladni a küzdelmet. :) Most puha, ápolt, kulturált a hajam, végreeee!
Megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Megkapja az öt csillagot.

Erina

2016. július 17.

Egyszer gondoltam kipróbálom. Nekem nem vált be. Nehezít,zsírosít. De legalább jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Juanita30

2015. október 20.

Ezzel mosom a babám haját, selymes és fényes lesz tőle. Nem irritál, az illata kellemes. Jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

dorcus89

2015. október 6.

Barátnőmtől kaptam akinek extra érzékeny volt a fejbőre, sajnos neki ez a sampon sem segített. Elkezdtem használni, de nekem sem jött be igazán. Nem irritált, jól habzik viszont elég sok kell belőle egy hajmosáshoz, kifésülést sem könnyítette meg és nagyon hamar zsírosodik a hajam tőle. Általában 4-5 napot is kibír a hajam két hajmosás közt, de most 2 nap után kezelhetetlen, újra kell mosni. Az illatát viszont nagyon szeretem, nagy gyengém a babakozmetikumok illata, szívem szerint csak ilyet használnék, de most ez nekem nem vált be. Illata miatt kap 3 csillagot, egyébként 2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

dora.banszki

2015. július 22.

A kétéves fiam hajára használjuk. Bevált, jól tisztít, finom pedig, diszkrét illata van és nem vettem észre, hogy csípné a szemét. Jó az összetétele és az ára is nagyon baráti! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

szlilla

2015. június 14.

Kipróbáltam ezt is a hajamra, de inkább hanyagolom. Elkezdett viszketni tőle a fejbőröm, korpásodtam és szárította a hajamat is. Tusfürdőként elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.