Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2018. június 8.

Kiszerelés:   250ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Könnyed ápolást nyújt és intenzíven hidratálja a bőrt. Gyorsan felszívódik és nem hagy hátra zsíros érzetet. A kamilla megnyugtatja a bőrt. Az értékes jojoba- és avokádó olajok hidratáljáka bőrt és visszaállítják a bőr természetes zsírtartalmát. Ideális érzékeny felnőtt bőrre is.

• színezőanyag- és tartósítószermentes
  • ásványi- és paraffinolajmentes
  • bőrsemleges pH
  • bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt

lacrymosa88

2017. november 16.

Kisfiamnak vettem, de néha én is lopok belőle.:-) valamit változtattak rajta, mert a legutóbbi flakon krém csípte az arcomat fürdés után, pedig ezt eddig nem tapasztaltam. Illat és hidratálás szempontjából meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

sterlingsilver

2017. április 24.

Megvettem, mert a ''hátsóm'' ki van a testápolóktól. Bekentem, rá nem sokra szépen elkezdtek pici pattanások megjelenni a karomon (eddig ott kentem be). Megpróbálom lábra is, bár ha karon kihozta a pattanásokat, lábon is ki fogja. Az ára jó, illatával nincs bajom. További előnye, hogy nem kell sokat használni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

saretta

2017. február 16.

nekem az illatával nem volt semmi bajom, viszont az extra száraz bőrömet nem ápolta eléggé, pedig nem télen használtam, hanem koraősszel :( mindegy, ez nem feltétlenül a testápoló hibája, nekem zsírosabb, sűrűbb krémre van szükségem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. február 12.

Majdnem az összes Babydream terméket használom folyamatosan, vagy alkalomszerűen. Ez az egyik állandó, ami van itthon. A szagát én sem szeretem, valahogy olyan savanykás, savanyú. Az állaga, a zsírossága (nem zsíros érzetre!), a kenhetősége nekem nagyon jó. Néha felhígítom ezüstkolloidos vízzel vagy rózsavízzel, ezekkel teljesen jól összerázható. Tejes, relatíve híg testtej. Mindig teszek bele valamilyen illatanyagot, amitől finom illatú lesz felkenve. Testtejnek használom, télen zsírosabbat is szoktam használni. Szerintem kiváló, jó áron kapható kis darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 12.

Amanina

2016. november 24.

Erős illata van, ez nem olyan jó benne, de az állaga kellemes, inkabb krémes, sűrűbb. Elég jól is ápol, de még keresgélek jobb után

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Shennny

2015. október 4.

Nagyon jól hidratál (magamra használom) De az illata katasztrofális.... Hál istennek hamar elillan :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 4.

audreycoca

2015. május 2.

Átlagos testápoló szép összetevőkkel és jó árban. A babydream lágy babakrém könnyebb és gyorsabban beszívódik, a babylove testápoló sűrűbb, gazdagabb és nehezebben szívódik be. Ez valahol félúton van köztük. Az illatát nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

Andi888

2015. január 30.

Nem irrirtálja a bőröm, nagyon gyorsan beszívta, annak ellenére hogy testes krém és irtó puha a bőröm utána.Az összetevők pedig igen szépek. A régi Isana testápolóm cseréltem erre a kíméletes összetevők reményében.

Update: egy hete használom minden fürdés után és annyira sima és pattanás mentes lett mindenhol a bőröm, hogy egy testápolónál nem éreztem ezt. Nem vakarózom, párom is megjegyezte hogy irtó sima és szép a bőröm. Bátran tudom ajánlani, bár nekem nincs alapjáraton semmilyen bőrproblémám a testemen.Bátorkodtam az arcom ra is rákenni a hidratálóm helyett és nagyon szép az arcbőröm is tőle. Biztosan újravevős, kár, hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

HDR

2014. december 29.

Szeretem. Legfontosabb, hogy nem irritálja a bőröm, tusolás utáni hidratálásra tökéletes, nem túl zsíros, illata minimális, de az nekem amúgy sem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

bnezsu

2014. november 28.

Gyermekemre használjuk, eddig tökéletesen meg vagyunk vele elégedve. Szerintem nagyon jól beszívja a bőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.