Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2016. szeptember 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

A terhességi csíkok megelőzésére, mandula-, napraforgóolajjal, E-vitaminnal és algakivonattal, magas hatóanyagkomplex-szel, ásványi anyag- és szilikon olaj mentes, színezőanyag-, és tartósítószer mentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Zaynab

2016. augusztus 16.

Van egy fehér alapon lilás termék, amire kényeztető tusfürdő volt írva és az oktogoni üzletben csak egy darab volt, amit én annak idején meg is vettem.
Az már nem flakonos, hanem egy tubusos tusfürdő.
Nagyon erős - konkrétan - szotyi illata van. Szerettem használni, de a tubus kupakjába belefolyt a termék, szóval az nem tetszett csak benne, meg a parfümanyag.
Amúgy újravenném, mert újabban elkezdtem terhes és/vagy kismama termékeket használni.
Ennek a testápoló verziója (bár még csak egyszer használtam) szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Az már nem flakonos, hanem egy tubusos tusfürdő.
Ennek a testápoló verziója (bár még csak egyszer használtam) szuper!

mosolygombóc

2013. szeptember 11.

Imádom!! Az illata kifejezetten "babás". Mivel a terhesség vége felé a kádban fürdés nem javasolt, így én tusfürdőnek használom. Nem nagyon habzik, de nem is bánom, mert az ápoló olajai és összetevő miatt már nem is kell ez után krémet használnom. A védőnő és a barátnők is megdicsérték a "pocómat" :)) Sehol egy csík!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Lactose