Babydream

Ár:   229 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Babydream törlőkendő kamilla és aloe vera tartalmával tisztítja és ápolja a bababőrt. Színezőanyag- és alkoholmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Emiii

2020. június 18.

Annyira enyhe az illata, hogy nem is érezni. Az anyaga kellően erős, nem foszlik, nem szakad és pont megfelelően nedves. Nincs utána ragacsos érzés, de amiért kedvenc, hogy a nem utolsó sorban árban is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

hetesiedit

2019. július 10.

Nagyon jó törlőkendő. Nem okoz bőrirritációt, és nincs túláztatva. Baba mellett napi szinten használtuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Gigi95

2019. április 7.

Magamon teszteltem mielőtt megszületett a kisfiam. Nekem megfelelt a célnak, de neki nem elég nedves, egyébként annyira nem rossz, valószínűleg újra fogom venni mivel nagyon jó áron lehet hozzá jutni. 1500ért van 4x80 db, de akcióba 1000ért lehet megvenni. Annyit igazán meg ér, akko is ha többet kell használni belőle, 2,7 forintra jön ki lapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Tuszy

2018. november 15.

Nem túl nedves, de arra tökéletesen megfelel, hogy a baba arcát megtöröljem, és utazáskor a táskámban elfér :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

izabella73

2018. november 3.

Arc és kéztörlésre használom,erre a célra nekem teljesen megfelel.Kellemes,nem túl erős az illata,éppen annyira nedves amennyire kell,nem irritálja a bőrömet.Nedves törlőkendők közül ez vált be legjobban úgyhogy mindig újra veszem,vagy ezt,vagy ennek a zöld csomagolású változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 3.

Tündérvirág

2018. október 17.

Nagyon örömmel vettem le a polcról az ára miatt. Kipróbáltam otthon, nem jött be. Vékony, nem is olyan erős, és ezek mellett még száraz is. Az illata és a csomagolás tetszett. Takarításnál használtam el végül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

wildrose

2018. szeptember 22.

Kellemes, enyhe illatú, elég nedves és jó méretű törlőkendő, de nagyon vékony anyaga van, bár ennek ellenére nem szakad. Nem volt rossz, de nem lett kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Csutak

2018. június 8.

Sminkeltávolításra használom a nyolcvandarabos változatát és hát nem vagyok tőle elájulva. Csak elmaszatolja a sminket, még többet szedek le micellásvízzel átitatott vattakoronggal. Ráadásul még gyorsan is kell dolgoznom, mert nem elég nedves, hamar kiszárad. Nem fogom újravenni ezt a terméket, az tuti. + Felcsillagozom, mert takarításra alkalmasabb, mint sminkeltávolításra. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

beatrix1112

2018. március 3.

Most vettem akcióban,4 db-ot 1000 Ft-ért,bár ne tettem volna! Illata jó,vastagsága mérete jó,de olyan száraz hogy a pisi szagot se viszi le,hát ha még bekakil a baba.Mintha le se töröltem volna,inkább maradok a drága márkás popsitörlőnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Candy21

2018. február 5.

Nagyon szeretem mindig van egy csomag a táskámba és utazáskor is ő jön velem. Általába smink lemosásra használom, de jó kéz tölésre is. Megfelelő a kendő mérete jó puha és elég nedves.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.