Babylove

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Értékes, természetes összetevők. Nem tartalmaz paraffinolajat és állati eredetű összetevőket (kivéve méhviasz).
  • Összetevőivel intenzíven ápolja és védi a száraz bababőrt.
  • A vitaminban gazdag mandulaolaj puhává teszi a babák finom bőrét.A sheavaj hidratáló hatású. Az E-vitamin védi a bőrt a káros környezeti hatásoktól.
  • A terméket száraz bőrű felnőttek is használhatják.

nagyerika28

2019. április 2.

Lányomat, művészet vele bekenni, mert túl sűrű. Sokkal jobban szeretem a hígabb krémeket, pedig azért vettem, mert tejnek titulálták. Finom illata van, de túl intenzív egy babaápolási termékhez képest. Magamon fogom elhasználni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Diamondbaby

2018. november 11.

Drogeria Markt Babylove testápolót. Jó illatú. Babák testének bekrémezéséhez kell.
Nekem nincsen gyerekem inkább felnőttként kipróbáltam.
Szerintem nem korfüggő felnőttként is nyugodtan használható.
Jó illatú, kicsit zsíros állagú.
Jól hidratál. Könnyen beszívódik a bőrbe. Kellemes illatú.
Árban is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Nekem nincsen gyerekem inkább felnőttként kipróbáltam.
Szerintem nem korfüggő felnőttként is nyugodtan használható.
Jó illatú, kicsit zsíros állagú.
Jól hidratál. Könnyen beszívódik a bőrbe. Kellemes illatú.
Árban is jó.

ptagi

2018. július 19.

Évek óta a kedvenc krémem. Használom a kezemre, a lábamra, egész testemre, egy kis flakonnal mindig van a táskámban is.
Mivel jó zsíros, ezért a beszívódás nem megy pillanatok alatt, de cserébe hosszú időre jól érzem magam a bőrömben.
Ekcémára hajlamos vagyok, de ha nem hanyagolom el a napi többszöri krémezést, szinte teljesen elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Lashes

2018. február 24.

Nekem hamamelisszel és pantenonnal kiegészített tej van otthon, épp már csak az alján van egy pici (vagyis a tetején, mert ilyenkor én fejre állítom, hogy az utolsó cseppet is fel tudjam használni). Nagyon sűrű, krémes állaga van, iszonyatosan finom, púderes illattal! Első két alkalommal bénáztam, nem tudtam magamon szétkenni. Az én módszerem: a tenyeremben szétkenem, betapicskolom azt a részt, ahol be akarom kenni magam, majd utána kenem szét a teljes területen (pl csak az egyik lábam végig). Majd annyiszor ismétlem, ahány területet kenek be magamon. A krémes állag a bőrön elkenve olaj szerűvé válik. Nagyon fontos, hogy nem szívódik be azonnal, célszerű csak este használni és hosszú pizsiben aludni. Engem nem zavar, mivel borzasztó száraz a bőröm, és olyan szépen ápolja, hogy elég 3-4 naponta krémeznem magam és mégis pihe-puha marad! Mivel nemrég találtam rá, így csak a téli időszakban teszteltem. Nyáron valószínű sok lesz a forró éjszakákon, de majd írok, hogy mit tapasztaltam. Mindenképpen újravevős, imádom ahogy van! Extra száraz és érzékeny bőrűeknek ajánlom leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Lillababa

2017. június 15.

Télen és esténként szoktam különböző vajakkal, olajokkal felváltva használni, mivel nehezen szívódik be. Jól hidratál, feltölti a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Jelizz

2017. május 3.

Az illataval nincs baj. De ez borzaszto.... az allaga zsiros folyos. Nagyon szaraz borom van ez teny .... de ez nen segit rajta. Kb 1 oraig nem szivodik be ,nem kellemes. Nem hidratal. Nagyon megbantam h megvettem 😕 es ez egy babanak se lenne jo .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

snowyfairy

2017. március 23.

Hiába szép a szép INCI lista, nekem kevés a hidratálás. Mintha még jobban szárítaná a bőröm. Pedig eléggé klassz terméknek tűnik.
Akibek csontszáraz a bőre télen-nyáron annak nem ér sokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Akibek csontszáraz a bőre télen-nyáron annak nem ér sokat.

Veronika8614

2017. február 17.

Nekem nagyon bejön az állaga, azt nem szeretem a tejekben, hogy túl hígak, az én bőröm száraz, ez viszont nagyon gazdag krém. Nekem nem okoz gondot az elkenése, a bőröm meg hamar beissza. Persze marad utána egy kis réteg, de nem zavaró.
Lehet, hogy nekem azért nem zavaró, mert én eddig használtam shea vajat, kakaó vajat, mandula olajat, olíva olajat testápolónak, azokhoz képest ez gyerekjáték! :D
És a bőröm nekem is pihe-puha lesz utána.
Köszönöm nektek, az itteni vélemények hatására vettem meg, jók a természetes olajok is, viszont mivel azok nem szívódnak rendesen be, hiányzott a mélyebb hidratálás. Ez a termék nekem megadja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

És a bőröm nekem is pihe-puha lesz utána.

saretta

2017. február 16.

jó sűrű, zsíros krém, télen a száraz bőrömnek nagyon jól esik. fincsi illata van, ára abszolút baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Medina03

2017. január 31.

Az egész család használja, kicsitől a nagyig. Mi nagyon szeretjük, kicsit zsíros, de minket egyáltalán nem zavar, sőt a száraz bőrnek jól esik😊.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.