Babylove

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: cecil, Módosítva: 2018. január 17.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Popsitörlő kamillával és aloe verával.

reekus03

2019. szeptember 23.

Be is jött meg nem is. Elhasználjuk ha kapunk, de nem ez a bevált törlőkendőnk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Be is jött meg nem is. Elhasználjuk ha kapunk, de nem ez a bevált törlőkendőnk.

Lilluc

2019. július 8.

Többször vettem már és még fogom is.
Ár-érték arányban tökéletes.
Kissé gyengébb az anyaga, mint a Pampers-nek, de nekem nem okoz problémát. Szimplán csak más.
Illata nem nagyon van, ez is egy szempont volt.
Nekünk nem irritál.

Update:
Lehet változott, mert közben rettenetesen nedves és habos lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Többször vettem már és még fogom is.
Ár-érték arányban tökéletes.
Illata nem nagyon van, ez is egy szempont volt.
Nekünk nem irritál.

Update:
Lehet változott, mert közben rettenetesen nedves és habos lett.

Joaninha

2019. január 9.

Popsitörlőből nem kell más, csak ez! A saját márkás társait messze veri, a drágábbak meg nem tudnak többet, sőt némelyik kimondottan rosszabb. Nem kísérletezem tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

roseanne

2019. január 1.

Ár-érték arányban nagyon jó! Két gyerkőc is ezt "használta" leginkább. Néha megvettem a márkásabb popsitörlőket, de mindig rájöttem, hogy ez sokkal inkább bababőr-barát termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Nikkis

2018. április 30.

Nagyon jó minőség megfizethető áron. Nem irritál, kellően nagy és a vastagsága is megfelelő. Tapintásra talán lehetne kevésbé nedves.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Gigi81

2018. február 13.

Egyszer vásároltam, de alig használtunk belőle, valahogy az egész kendő állaga nem az igazi. Szinte nincs illata, ami van, az kicsit furcsa, tapintásra is olyan semleges érzés. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

noxibaba

2017. augusztus 25.

Imádjuk! Teszi a dolgát! Nem irritál, nem szakad!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Imádjuk! Teszi a dolgát! Nem irritál, nem szakad!

ronoad

2017. április 20.

jó kis törlőkendő,de nekem a Gabi a kedvencem.Pont annyira nedves mint amennyire kell, nem szakad, de kicsit nyúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

vicaa28

2017. április 20.

Nagyon jó termék,szinte az összes létező popsitörlőt kipróbaltuk amit a drogériákban lehet kapni.Lekörözi a nagy márkás társait.Annyira nedves amennyire kell,elég vastag és jó nagyok a kendők,az illata is kellemes.Könnyű kihúzni a tasakból,nem jön vele 3 másik kendő mikor csak egyet akar az ember kihúzni. Valamint a legfontosabb hogy nem irritálja a bababőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

LiziSkywalker

2017. január 10.

Nagyon szeretem ezt a terméket, jó illata van, a nedvessége is pont jó. Én sminklemosáshoz szoktam használni, arra is tökéletes. A szememet se irritálja, a vízálló sminket is el tudom vele távolítani. Az ára is kedvező, sokáig elég. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.