Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeja1, Módosítva: 2012. április 19.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Egyéb

Nedves törlőkendő panthenollal, szenzitív. Allergológiailag tesztelt. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagot, szilikont, alkoholt, paraffin olajat, szappant, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket. Tisztán növényi eredetű összetevők.

Moncsika73

2019. március 8.

Sok dm saját márkás terméket használok, de ez nem nyerte el a tetszésemet. Az illata rendben van, de azt vettem észre , hogy a frissen nyitott csomag tetején nedvesebb , majd ahogyan fogy hiába van az erre kitalált műanyag dobozban tartva, gondosan lezárva száraz. Van sokkal jobb törlőkendő is

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

roseanne

2019. január 1.

Ár-érték arányban nagyon jó! Két gyerkőc is "használta". Néha megvettem a márkásabb popsitörlőket, de mindig rájöttem, hogy ez sokkal inkább bababőr-barát termék, bár mi inkább a zöld csomagolásút használtuk, 1/3-ad részben ezt a fehéret. Ahogy írják mások, talán kevésbé nedves, mint a nagyobb márkákéi, de nem emiatt kell néha több kendő, szerintem...

roseanne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

lucisunderground

2018. július 12.

Szépek az összetevők,Kislanyom popsija sose pirosodott ki tőle.

lucisunderground
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Szépek az összetevők,Kislanyom popsija sose pirosodott ki tőle.

tkati

2017. november 26.

Nagyon régóta használjuk, meg vagyok vele elégedve. Az illata nem erős, a baba érzékeny, atópiás bőrét nem allergizalja. Az ára is jó, főleg négyes csomagban. Egyetlen negatívum, hogy az alapos letörléshez minimum 3 kendő kell, mert szerintem nem eleg nedves. Vagy a csapvíz a megoldás :-). Az környezetbarátabb. ;-)

tkati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Feketebarbi

2016. június 4.

Nagyon jó, pont kinōttünk a peluskorszakból mikor felfedeztem, pedig a minōsége olyan mint a pampersé és olcsóbb is. Viszont utazáshoz, gyerek maszatos pofijához továbbra is megveszem.

Feketebarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

vivuss87

2016. május 10.

Évek óta használjuk a kutya lábának törlésére. Mióta megszületett a kisfiam neki is vettünk ilyet, ha utazunk valahova, vagy sok törölni való van rajta, akkor használjuk, a saját keverésű lemosó mellé. Nagyon szeretem. ha kibontom nem vág orrba a tömény illatanyag, és az utolsó kendő is nedves, persze ha visszazárja a kedves használó.

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

lionshare

2015. április 11.

Ez a kedvencem (és a másik drogériás is jó), a kendők mérete, kíméletessége, nedvessége, használhatósága, illata és összetevői miatt is. Egy darabbal is szépen lehet törölni, tisztítani, nem ragad, nem irritál. A csomagolása is jobb, mint másnak, visszazárható, praktikus. Ár-érték arányban is verhetetlen nekünk, kiváló termék.

lionshare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.

rtteszvesz

2015. február 27.

Jó termék, de a másik drogériás termék ár/érték arányban nekem jobban megfelel.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

Jó termék, de a másik drogériás termék ár/érték arányban nekem jobban megfelel.

leba

2014. december 9.

Én rendeltetésszerűen használom, a babámra. :) Nagyon szeretem, csak ezt használom. Az első szülöttem popója csak ezt bírta, meg a kék csomagolásút. De a szívem ehhez húz, mert nincs benne parfüm.

leba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

Zaynab

2014. október 12.

Kedvenc torlokendom!

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 12.

Kedvenc torlokendom!

Hidratálók: Propylene Glycol