Babylove

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. február 19.

Kategória:   Fürdőtermékek

Babafürdető mályva kivonattal. Nem tartalmaz színezéket és állati eredetű összetevőket.

Bolvarin

2020. február 26.

Kisfiamnak vettem, kevés is elég belőle, jól habzik, az illata nem átlagos, de jó. Tetszik a nagy kiszerelés, sokáig elég lesz, de ha elfogy ezt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

andiriri

2020. február 21.

Szuper! Mi ezt hasznaljuk folyékony szappannak is, azóta nem ekcémás a kezem, sőt egyáltalán nem kell kézkrémet használnom télen sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

dorqaap

2019. október 5.

Felváltva használom olivaszappannal, amikor úgy érzem a bőröm száraz. Amúgy multifunkciós, arcmosásra, testre és hajmosásra is használom. Nagyon tetszik a bőrömnek, kiadós, és olcsó. Tetszik, hogy egy literes kiszerelés, tehát műanyagflakonból is keveset használok el, szerintem egy nekem elég egy évig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Chirory

2019. június 11.

Magamnak vásároltam, az összetevői miatt. Nagyon kellemes az illata és selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sokáig elég, ára gazdaságos. Én ajánlani tudom kicsiknek és nagyoknak egyaránt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Horvathangelika1

2019. június 2.

Saját részre vettük, az illata miatt. Nagyon jó, tényleg egy kisbaba jut eszembe róla :) ezzel mosom az arcom is, semmi problémát nem okoz, ajánlom bárkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Renus

2019. március 4.

Update : Hajmosásnál is megállja a helyét, nem bántja a fejbőrt mégis szépen tisztít.
Igazi univerzális darab, mindig van belőle itthon. :)

Jajj hát ő nagyon nagy kedvencem lett!
Saját részre használom és igazán finom az illata, kíméli a bőrt, és remekül tisztít.
Az összetevők csodásak.
Nem 5 hanem 20 csillagot is érdemelne.
Ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Igazi univerzális darab, mindig van belőle itthon. :)

Jajj hát ő nagyon nagy kedvencem lett!
Az összetevők csodásak.
Nem 5 hanem 20 csillagot is érdemelne.
Ajánlom mindenkinek. :)

botyi

2019. február 12.

Nagy kiszerelésű, jó összetevőjű babafürdetőt kerestem. Ez a kisfiam bőrére, hajára is jó. Én is ezt használom már hónapok óta és nem szárad ki tőle a bőröm, abszolút bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Kinga79

2018. november 10.

Kicsi kiszerelésben vettem, mert a munkahelyemen lévő szappan szárítani kezdte a bőrömet. Az első 3-4 alkalommal jó volt ez a fürdető, de egy 2-3 nap után már szárította a kezemet. Soha nem gondoltam volna babáknak való termékről, hogy kiszáríthatja a bőrömet :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Leminda

2018. február 19.

Utáltuk a gyógyszertári fürdetőt, és újszülött kortól a babylove fürdetőit használjuk. Nem szárít, nem csíp, tisztít, és hajmosáshoz is teljesen rendben van. Egyedül a koszmóhoz kell más termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 19.

clara12

2018. február 15.

Samponnak használom, illetve alkalmanként tusfürdőnek is. Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, olcsón kapunk hatalmas mennyiséget, gyengéden és hatékonyan tisztít. Az illata számomra nagyon idegesítő, ami miatt lehet, hogy le fogom cserélni, ettől függetlenül jár neki az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol