Babylove

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Hidratáló krémek

SEmr

2019. március 31.

Az illatát nagyon szeretem, de nagyon nehezen kenhető, kemény krém. Testre kenhetetlen, én kézkrémnek használom el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

GNóri

2015. május 2.

Nálam ez egy univerzális mindenre jó krém:) Télen éjszakai arckrémnek használtam. Testes, sűrű krém, a száraz arcbőröm mégis hamar beitta, nagyon jól hidratált, nem okozott pattikat. Most kézkrémnek használom, annak is nagyon jó. Páromnak a karján van pár száraz, pirosas foltja, arra is bevált. Egy csillagot az illata miatt vonok csak le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

szivecske

2015. április 16.

Éjszakai arckrémet kerestem, de nem volt "ihletem" és ötletem, ezért sietve ez landolt a kosaramban. (a Babydream baba arckrémét használtam éjszakára elég sokszor, de már fogyóban van) Gondoltam teszek ezzel egy kísérletet a sok jó vélemény hatására. Nekem eddig nagyon tetszik, az illata, állaga, hatása, minden okés. Lehet nyárra majd sok lesz éjszakára, de akkorra jó bármi fényvédő nélküli könnyebb általános arckrém is. Remélem jóban lesz a pattanásokra hajlamos, vegyes bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Zaynab

2015. március 8.

Az egyik kedvenc krémem. Ez és a tégelyes sárga krém szerintem egy és ugyanaz.
A másik kedvenc krém a sárga wind&wetter creme, szintén babylove-os, illetve az ultra sensitive gesichts creme.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 8.

Az egyik kedvenc krémem. Ez és a tégelyes sárga krém szerintem egy és ugyanaz.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
G.Nóri

2015. február 3.

Hú az illata nekem nagyon taszító. Viszont a száraz, érzékeny, pattanásosodásra hajlamos bőröm imádja, csak úgy issza, remekül hidratál, úgyhogy muszáj megszoknom az illatát:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 3.

Cicmic

2015. január 4.

Pár napja vettem, de máris imádom! :) Én is éjszakára használom, így hideg idő kezdetével jól jön. Amikor felkenem, még kicsit ragacsosabb, zsírosabb érzés, de isteni illata van, hjaajj!! :) és reggelre az arcom akár a babapopó!!!! :D <3

Update: Pár használat után sajnos nekem a homlokom kipattogott tőle, úgyhogy azt már kihagyom a krémezésből, egyébként továbbra is szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

bizsuka

2015. január 2.

Nálam is bevált, eddig még nem okozott pattanásokat, estére használom, reggelre nagyon szép az arcom tőle. Nálam eddig 5*-os :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

timeej

2014. december 18.

A sok jó vélemény, no meg a kemény 350 ft-os ára meggyőzött, gondoltam, ha nem válik be mégsem lőttem akkora bakot. Első blikkre jól teljesít, krémes, meglepően gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet. Picit azonban húzódik utána a bőröm, nem tudom ez fog-e a későbbiekben változni. Egyelőre kap 4*-ot, később majd update-elek.

UD.: Most ezt használom egy PC krémmel, és azt kell mondjam megszerettem. Kicsit testes krém, de szereti a bőröm, főleg ilyen időben. Nem irritál, és a húzódás is megszűnt. Már vettem is egy másik tubussal és elraktároztam. Kap plusz egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

miri

2014. augusztus 20.

Kedvenc téli éjszakai krémem, ha jön hidegebb idő beszerzem a harmadik flakonnal is<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Shennny

2014. augusztus 15.

Olcsó kis csoda! Nálam remekül beállt arc és kézkrémnek is! :) Második tubussal vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.